Elimi Bırakma Sezon Finalinde Sürpriz Düğün ! Azra İle Cenk Evleniyor Mu?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 15:18
0

Trt ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma gectiğimiz hafta 42. Bölümü ile ekrana geldi. Trt yayınlanan diziler arasında öne çıkan v e çok sevilen dizinin sezon finaline yaklaşırken yaşanan gelişmeler dizinin takipçileri tarafından yakından takip ediliyor. 42 bölüm finalinin son sahnesinden sonra merakla beklenen 43. yeni bölümünde sürpriz düğün var. 43 bölüm fragmanında yaşananlar şok etkisi yarattı.

Elimi Bırakma sezon finalinde düğün var? Azra ile Cenk evleniyor mu? Yoksa tüm bunlar kurgu mu 2 Haziran Pazar günü  yayınlanacak olan sezon finalinde belli olacak.

Sezon Finalinde Azra ile Cenk’in nikah davetiyelerin basıldığı görüyoruz. Sumru ise herkes hayatına devam ediyor diye düşünürken Cenk ile Azra’nın aşk dolu sözleri ekrana geliyor. Peki sezon finalinde iki aşık evlenebilecek mi? Eylül ayından yeni başlayacak olan dizinin sezon finali merakla bekleniyor.

Elimi Bırakma Son Bölümünde Neler Oldu?

Trt1 ekranlarında yayınlanan Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi Elimi Bırakma dizisinin sezon finali öncesi yayınlanan bölümünde Elimi Bırakma’nın neler yaşandı? 42. Bölümünde; Cenk, Azra’yı kimin kaçırdığını anlar ve onu aramaya başlar. Faruktan süphelenen Cenk bir ipucu sayesinde Azra’yı bulur. Katilin Buran olduğunu öğrenen Cenk ne yapacak? Bu sırada Burhan’dan şüphelenenler sadece Cenk değil Azmi ve Mesut ta Burhandan şüpheleniyor.

Sumru ise kızının başında hastane de Cansu’nun durumu ise kötü ölümle burun burunadır. Azmi ile Mesut Burhanı takip ederken Azra’ya ulaşacaklar. Tüm bu gelişmelerin ışında Azra ile Cenk kurtulacak mı? Cansu yaşam savaşını kazanacak mı?  Elimi Bırakma sezon finalinde kim evleniyor? 2 Haziran Pazar Akşamı Trt1 ekranlarına gelecek?