Elimi Bırakma 42. Yeni Bölüm fragmanı Yayınlandı Mı? Cansu Ölecek Mi?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 16:07
0

Trt ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma gectiğimiz hafta 41. Bölümü ile ekrana geldi. Trt yayınlanan diziler arasında öne çıkan ve çok sevilen dizinin sezon finaline yaklaşırken yaşanan gelişmeler dizinin takipçileri tarafından yakından takip ediliyor. 41 bölüm finalinin son sahnesinden sonra merakla beklenen 42. yeni bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün ardından yayınlandı. 42 bölüm fragmanında yaşananlar şok etkisi yarattı.  Yeni bölüm fragmanında neler oluyor?

Elimi Bırakma’da Burhan Cansu’nun gerçekleri bildiğini öğrendikten sonra onu kaçırdı, ancak Cansu istemeden Azra’yı da ele verdi. Cansu tam Burhan’ın elinden kaçarken korkunç bir kaza geçirdi. Cansu yaşayacak mı? Peki Cenk, Azra’yı kurtarabilecek mi? Elimi Bırakma ve 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Elimi Bırakma 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

Elimi Bırakma Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Cansu babası ile ilgili gerçeği öğrenince onu polislere ihbar eder.Ancak beklemediği şekilde gelişen olaylar Cansu’yu iyice çıkmaza sokar. Burhan, Cansu ve Azra’yı kaçırıyor. İkisininde elleri kolları bağlı iken Cansu, Azra’nın babasını öldürenin Burhan olduğunu açıklıyor.  Azra bu haber karşında ne yapacak. Burhan Azra ve Cansu’yu öldürecek mi? Azra ve Cenk miras meselesinin yüzünden yine tartışırlar.  Cenk’in söylediklerine çok üzülen Azra Cenk’i orda bırakıp çekip gider.

Cenk’in Azra’yla ilgili ne yapacağı bilinmiyor. Yapılacak her hareket ikillinin sonucuna etkileyecek. Serap’ın vicdanına yenik düşüyor.   Gerçekleri anlatıyor annesi ile ilgili . Zerrin’in kaderi ise Cenk’in vereceği karara bağlı gözüküyor.

Sumru’nun  aradığı fırsatı sonunda bulur. Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlar.  Sumru plana dahil olacak mı? Cansu’nun başına neler gelecek? Cansu ölecek mi? Bu soruların cevapları dizinin yeni bölümünde izleyeceğiz.