EDHO’da Şok Veda! Hangi Oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a Veda Etti?


Güncelleme: 19 Şubat 2020 : 22:47
0

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde şok bir veda yaşandı!

Her Salı akşamı atv kanalında izleyici ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçtiğimiz gün yayınlanan son bölümünde ünlü bir karakter diziye veda etti!

İşte EDHO’dan Ayrılan İsim!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 18 Şubat Salı akşamı atv’de yayınlanan 157. bölümünde avukat Damla karakteri öldürüldü. Damla’yı canlandıran ünlü oyuncu Sema Öztürk diziden ayrıldı.

EDHO’nun 157. Bölümünde Neler Oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan son bölümde Bicolar ile Çakıbeyliler arasındaki savaş kızıştı.

Bicolar, Yasemin’i kullanarak Boran’a tuzak kurdu ve paraların yerini öğrendi. Tuzağa düşen Boran ise Yasemin’in ihanetini öğrenince şok yaşadı. Boran, finalde kendisine ihanet eden Yasemin ile yüzleşme yaşadı. Boran ve Yasemin arasında neler yaşanacağı ise merak konusu oldu.

Öte yandan diziye damga vuran bir diğer olay ise Alpaslan’ın avukat olan Damla’nın öldürülmesi oldu. Damla, Altan’ın tuzağına düşerek öldürüldü. Ünlü oyuncu Sema Öztürk de EDHO’ya veda etmiş oldu.

EDHO 157. Bölüm Özeti

Bicoların, yeğenleri Demet üzerinden kurdukları intikam planı, Boran’ın kolayca tuzağa düşmesine neden olmuştur. Tek dertleri kardeşlerinin ölümü olmayan Bicolar, Boran’ın masum sandığı Demet üzerinden, Hızır’a kaptırdıkları paraların da yerini öğrenmeye çalışırlar.

Masum birinin ölümüne neden olmaktansa bildiği her şeyi paylaşmaya razı olan Boran’ın anlattıkları, masanın Tufan üzerine kurduğu tüm planları boşa çıkaracaktır. Boran’ı öldürecek şey ise Bicoların silahından çıkacak kurşundan önce, sevdiği ve güvendiği kadının onu aldattığı gerçeğiyle yüzleşmek olacaktır.

Paraların yeri ile birlikte Nasuh’un yaşadığı bilgisini de edinen Bicolar, çok geçmeden bu bilgiyi Altan ile paylaşırlar. Altan için her şey yolunda giderken Hızır için ise durum bunun tam aksidir.

Hızır, Nasuh’u konuşturarak nihayet Feyyaz’ın hain olduğu öğrenen Damla’nın hayatının tehlikede olduğunu öğrendiğinde artık her şey için çok geç kalınmış olacaktır. Boran’ın düşmanlarıyla paylaştıkları yüzünden sadece para değil itibar da kaybeden masanın tüm bu yaşananların üstesinden gelmesi kolay olmayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü 25 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.