EDHO’da Flaş Ayrılık! Hangi Ünlü Oyuncu EDHO’ya Veda Ediyor?


Güncelleme: 4 Mart 2020 : 16:26
0

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şok bir ayrılık yaşanacak.

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Selda Alkor, Burak Sergen ve Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine başrol oyuncularından biri veda etmeye hazırlanıyor.

Tv100’ün haberine göre, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Boran karakterine hayat veren ünlü aktör Mustafa Üstündağ diziden ayrılıyor.

Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli’nin en yakın adamı Boran’a Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine hayatını kaybederek veda edecek.

Mustafa Üstündağ’ın EDHO’ya veda etmesinin hemen ardından dizide yer alan bir kadın karakterin de ayrılacağı iddia edildi.

EDHO 158. Bölüm Özeti

Uğradığı ihanet yüzünden gözü dönen Boran, başına buyruk hareket ederek Demeti kaçırmış, bu hareketiyle bir kere daha masanın güvenini sarsmıştır.

Bicoların kurduğu oyuna karşılık olarak yaptığı planla, Demet’i rehin alarak onu kurtarmaya gelen herkesten intikamını almayı amaçlamaktadır; fakat işler planladığı gibi gitmez. Çakırbeyli hanesine yapılan beklenmeyen bir ziyaret olayların seyrini değiştirecektir.

Nasıl yaşayacağından çok düşmanlarının nasıl öleceğini düşünen Boran, kendi yöntemleriyle Bicolara bir bedel ödetmeye çalışırken dostlarını da etrafında istemez.

Ateşin üzerine üzerine giden Boran bu tavırlarıyla masanın tepkisini toplamaya devam edecektir. En başta, söz konusu ihanet olduğunda, oğlunun dahi gözünün yaşına bakmamış olan Haşmet’in kabullenemeyeceği bir durumdur bu.

Masanın aleyhine hareket eden üyelerin akıbetini oylamaya açma yetkisi bulunan Hızır, oylanacak kişi bir dostu olmasına rağmen, masayı toplantıya çağıracaktır. İlyas, Behzat ve hatta Tipi, düşman sevindirmemek adına Boran’ın yaşaması için oy kullanacakken ölümü için kalkan bir el herkesi şaşırtacaktır.

Hızır’ın masa toplantısından sonra ilk işi düşmanlarıyla savaşına devam etmek olacaktır. Tufan’la olan husumetinde araya giren Bicolarla birlikte onlarla iş yapan Altan ve Sınırsızları da yok etmeyi amaçlayan Hızır, yeni bir operasyon için kollarını sıvayacaktır.

159. Bölümde Neler Yaşanacak?

“Boran’ı İnfaz Edeceksiniz”

Türkiye’nin en güçlü ailesi Çakırbeylilerin karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın En Büyüğü Olmak…

Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kim olacak? Dünyayı sömüren güçler mi? Onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 159. Yeni bölümü 10 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.