Dudullu Postası Kanal D Ekranlarında Yayınlanacak! Dudullu Postası Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 26 Mart 2020 : 11:07
0

Kanal D ekranlarında ilginç bir dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Daha önce Blutv’de yayınlanan absürd komedi dizisi Dudullu Postası Kanal D’de diziseverlerle buluşacak.

Başrollerinde Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç, Erkan Can ve Bülent Şakrak gibi oyuncuların yer aldığı Dudullu Postası dizisinin yönetmenliğini Onur Ünlü yapmakta.

Bir mahalle komedisi olan Dudullu Postası dizisinin ilk bölümü 2 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de izleyici ile buluşacak.

Dudullu Postası Dizisi Oyuncu Kadrosu

Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide; Güven Kıraç (Asım), Erkan Can (Vasıf), Taner Ölmez (Tayfur), Hazar Ergüçlü (Melis), Bülent Şakrak (Eyüp), Ayda Aksel (Emine), Ahmet Rıfat Şungar (Ersan), Özgür Emre Yıldırım (Cem), Aslı Bekiroğlu (Betül), Gözde Çığacı (Gül) ve Levent Tülek (Sebati) gibi ünlü isimler yer alıyor.

Dudullu Postası Dizisinin Konusu Ne?

Çizer Serkan Yılmaz’ın yarattığı efsane karikatür serisi Dudullu Postası’ndan ilham alınarak hazırlanan Dudullu Postası dizisi sıra dışı semtin, sıra dışı insanlarını konu alıyor.

Dudullu Postası serisinden uyarlanan karakterler ve hikaye, sıradışı semtin sıradışı insanlarının gözünden anlatılıyor. Mahallenin ele avuca sığmaz gençleri, umutsuz ev kadınları, hayal dünyasında yaşayan genç kızlar, halı saha maçında kaybolan babalar…

Gazetecilik yapmak için gecesini gündüzüne katan Asım, abisi tarafından evin içine hapsedilen Melis, Melis’e aşık delikanlı Tayfur, güvenlik ve namus takıntılı Eyüp, mahallenin en tuhaf kişilerinden Sebati ve daha nicesi Dudullu’da.

Haber yaptıklarını zannederken, kendi komik hikayelerini anlattıklarının farkında olmayan gazetecilerin gazetesidir Dudullu Postası!

Dudullu Postası Kaç Bölüm?

Sıra dışı semtin, sıra dışı insanlarını anlatan Dudullu Postası dizisi tek sezon ve 14 bölümden oluşuyor.

Dudullu Postası Dizisi Künye

Limon Film prodüksiyonuluğunda hayata geçirilen Dudullu Postası dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturmakta. Dizinin hikaye ve tretmanı Banu Uzpeder ve Fuat Mete’ye senaryosu ise Funda Alp ve Yiğit Sertdemir’e ait.

Genç, enerjik ve samimi mizahıyla Dudullu Postası, sıra dışı bir mahallede geçen komik hikayesi ile 2 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.