Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Konusu Ne?


Güncelleme: 19 Aralık 2019 : 12:24
0

Tv8 kanalında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin detayları belli olmaya başladı.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk fragmanı izleyici ile buluştu.

Tv8 kanalında bu sezon yayınlanacak ilk dizi olma özelliği taşıyan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bugüne kadar iki kısa tanıtımı yayınlanmıştı.

Dikkat Çeken İkili

Dizinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un ayrı ayrı yer aldığı tanıtımlar büyük ilgi görmüştü.

Dizinin 18 Aralık Çarşamba akşamı ise ilk uzun fragmanı yayınlandı. Başrolde yer alan ikilinin ve dzide yer alacak diğer isimlerin de görücüye çıktığı ilk tanıtım sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Doğduğun Ev Kaderindir 1. Bölüm Ne Zaman?

İlk fragmanın yayınlanması ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayın tarihi de açıklandı.

Tv8 ekranlarında Çarşamba akşamları saat 20.00’de izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizinin ilk bölümü 25 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Oyuncuları

İlk kez birlikte rol alacak olan Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un yanı sıra Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Engin Hepileri, Zuhal Gencer ve Nail Kırmızıgül gibi isimler yer alıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Künye

OGM Pictures yapımcılığında hayata geçirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturmakta.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, senaryolaştırılan dizinin senaristleri ise Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisini Konusu Ne?

Doğduğun Ev Kaderindir, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

Hangi ev benim evim?

Zeynep’in iki evini, iki annesini göstererek başlayan ilk bölüm tanıtımında Zeynep’in Mehdi’yle de yolu kesişiyor. Kendileriyle ilgili en büyük sorunun cevabını arayan Zeynep ve Mehdi, geçmişin karanlık sayfaları arasında kendi geleceklerini arıyor.

Dizide iki farklı aileye sahip olan Zeynep’in zorlu mücadelesi ve onu koruyup kollayan Mehdi’nin hikayesi ele alınıyor.

“Doğduğun Ev Kaderindir” ilk bölümüyle 25 Aralık Çarşamba 20.00’de TV8’de!