DİZİLER YILBAŞINDA KAÇ HAFTALIK ARA VERECEK?


Güncelleme: 29 Aralık 2019 : 02:13
0

Yılbaşı nedeniyle her sene diziler birkaç haftalık tatile giriyordu. Geçen sezon çoğu dizi üç haftalık ara vermişti. Ancak bu sene tatilin uzun sürmeyeceği açıklandı. İşte detaylar…

MUCİZE DOKTOR

Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Özge Özder gibi isimlerin paylaştığı ve Perşembe akşamları Fox ekranlarında iyi bir izlenme oranı yakalayan Mucize Doktor dizisinin 1 haftalık aradan sonra, tekrardan yayın hayatına döneceği söyleniyor. Yapımın 9 Ocak 2020 akşamı aynı saatte seyirciyle buluşması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

Başrollerini Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış’ın paylaştığı, Perşembe akşamları Atv ekranlarında yayınlanan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın da 1 haftalık tatilden sonra seyirciyle buluşacağı vurgulanıyor.

YASAK ELMA

Yaklaşık 3 sezondur ekrandaki yerini koruyan ve Pazartesi akşamları Fox’ta yayınlanan Yasak Elma dizisi de 1 hafta ara verecek yapımlar arasında bulunuyor.

SEFİRİN KIZI

İlk bölümünde oldukça ses getiren ve Neslihan Atagül, Engin Akyürek gibi isimleri buluşturan Sefirin Kızı dizisi de seyircilerini fazla bekletmeyen yapımlar arasındaki yerini koruyor. 13 Ocak 2020 pazartesi akşamı Star ekranlarındaki yerini alması bekleniyor.

ZALİM İSTANBUL

Başrollerini Mine Tugay, Fikret Kuşkan, Ozan Dolunay gibi isimlerin paylaştığı, pazartesi akşamları Kanal d ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisinin de 1 haftalık tatil sonrası yayına başlayacak yapımlardan biri olarak görülüyor.

ÇUKUR

3 sezondur Show tv ekranlarında pazartesi akşamları izlenme rekorları kıran ve başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi de 1 hafta ara verecek yapımlardan biri olarak dikkat çekiyor. 13 Ocak 2020 itibariyle seyirci karşısına çıkacağı vurgulanıyor.

HERCAİ

Başrollerini Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün paylaştığı, Cuma akşamları Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin 2 haftalık ara vereceği gelen haberler arasında yer alıyor. Yapımın 17 Ocak 2020 akşamı kaldığı yerden devam etmesi planlanıyor.

ARKA SOKAKLAR

13 sezondur zirvedeki yerini koruyan ve Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan’dan oluşan kemik kadrosuyla öne çıkan Arka Sokaklar dizisinin de 2 haftalık aradan sonra, izleyici karşısına çıkması bekleniyor.