Diriliş Osman Kadrosu Açıklandı Mı? Diriliş Osman Dizisinde Hangi Karakterler Olacak?


Güncelleme: 29 Mayıs 2019 : 17:17
0

TRT 1’in sevilen dizisi her Çarşamba ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak olan 150. Bölümü ile ekranlara veda edecek. Reyting rekorları kıran dizide yaşananlar büyük heyecanla takip ediliyor.  TRT 1’in sevilen dizisi 150. Bölümü ile 29. Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul’a finale son bir bölüm kala akıllara yeni bir soruyu getiriyor. Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak. Peki Diriliş Osman  ne zaman ekranlarda olacak.

TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Burak Özçivit’in rol alacağının açıklanmasından sonra izleyiciler merakla dizide oynayacak diğer oyuncuların kim olduğunu merak ediyordu. Şimdiye kadar yapımcı tarafından net bir açıklama gelmemişti bu konuda.

Dizide yaşanan zaman ilerlemesi ile Diriliş Ertuğrul’da oynayan bazı oyuncular dizide yer almayacak. Diriliş Osman dizisi kadrosuna yeni oyuncularda yer alacak. Diriliş Osman dizisinin yeni kadrosunda yer alacak isimler kimler? Yeni sezonda ekrana gelecek dizi de Trt1 ekranlarında hangi yeni isimleri izleyeceğiz.

Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Osman dizisi yeni sezonda Trt1 ekranlarında yayınlanacak.  Dizinin diğer diziler gibi Eylül ayında mı başlayacak soruları soruluyor şu sıralar? Diriliş Ertuğrul yeni sezona Kasım Ayı gibi başlıyordu. Diriliş Osman’ın ise Sonbahar başlangıcında yayınlanması bekleniyor.

Diriliş Osman Kadrosunda Hangi Karakterler Var?

Diriliş Osman dizisinde hangi karakterler olacak çok merak ediliyordu. Finalin ardından hangi oyunculara veda edildiği araştırılırken bazı karakterler yeni sezonda da ekranlarda olacak. Bu oyuncuların bazıları;

  • Osman Gazi
  • Rabia Bala Hatun
  • Gündüz
  • Savcı
  • Osman Gazi’nin çocukları;
  • Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey
  • Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertugrul Bey, Pazarlı Bey

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey’in oğulları Gündüz ve Savcı’nın ”Osman” konseptinde de yer alması bekleniyor. Ayrıca Osman Bey’in tarihinde de yer aldığı için (Cengiz Coşkun’un canlandırdığı karakter Turgut Alp’in  Diriliş Osman dizisinde yeni sezonda da yer alacak.