Diriliş Osman Dizisinde Beklenen Açıklama Yapıldı Mı? Hangi Ünlü Oyuncu Diriliş Osman’da Oynamayacak?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 17:56
0

TRT 1’in sevilen dizisi her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyor. Reyting rekorları kıran dizide yaşananlar büyük heyecanla takip ediliyor.  TRT 1’in sevilen dizisinin Diriliş Ertuğrul’un final yapmasına az bir süre kalırken dizinin nasıl biteceği merak konusu.  Peki finalinden sonra dizinin yeni formatına Diriliş Osman’a  ne zaman geçilecek?

Diriliş Ertuğrul’a finale bir gün  kala akıllara yeni bir soruyu getiriyor. Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs Çarşamba  günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak. TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanacak bölümü ile Trt’ye veda ediyor. Dizinin bitmesi ile bir çok oyuncuya da veda edildi.

Yeni sezonda zaman atlaması yapılacak olan dizide birçok oyuncu yer almayacak? Peki dizi kaç yıl ileri saracak? Diriliş  Ertuğrul dizisinde oynayan ve Diriliş Osman dizisinde rol almayacak olan oyuncu kim? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz?

Diriliş Osman  Dizisine Dair İlk Açıklama Geldi?

TRT’nin izlenme rekorları kıran ve ünü tüm dünyayı saran Diriliş Ertuğrul dizisi yayınladığı gün ve saatte reyting rekorları kırıyordu. Dizinin 150. Bölümü ile bu hafta final yapmasının ardından Diriliş Ertuğrul oyuncusu Didem Balçın’dan beklenen açıklama geldi.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan’ın paylaştığı dizi bu sezon itibariyle yerini Osman Gazi dönemine bırakacaktı. Diriliş Osman dizisinde zaman atlaması yapılacaktı.

Konuyla ilgili dizide Selcan Hatun karakterine can veren ünlü oyuncu Didem Balçın’dan açıklama geldi. Didem Balçın  yapılacak zaman atlamasının  15 yıl kadar bir süre olacağını belirtti.

 Didem Balçın Diriliş Osman Dizi Kadrosunda Yer Alıyor Mu?

Yaşanacak olan zaman atlaması nedeniyle Selcan Hatun’un dizinin kadrosunda olamayacağını açıklayan Didem Balçın yeni sezonda Diriliş Osman kadrosunda kendisi dahil birçok oyuncunun olmayacağını söyledi.