Diriliş Ertuğrul’un Yeni Sezonunda Neler Olacak?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 14:56
0

Diriliş Ertuğrul TRT1 ekranlarında her Çarşamba yayınlanan ve büyük bir beğeni toplayan yapımların başında geliyor. Engin Altan Düzyatan’ın Ertuğrul Bey rolünü üstlendiği bu dizide Kayı Boyu’nun Osmanlı Devleti’nin temellerini nasıl attığı ile alakalı hikayelerine yer verilmektedir. Sunulan oyunculukların, yapım ekibinin ve çekim kalitesinin çok yüksek olması sebebi ile sadece ülkemiz ile de sınırlı kalmamış dünya çapında bilinen bir potansiyele sahip olmuştur.

Yeni Sezon Yeni Oyuncular

Diriliş Ertuğrul kapsamında Esra Bilgiç’in Halime Sultan karakterinin ölmesi ile diziden ayrılması üzerine taze kan arayışı başlamıştır. Hem Bizans kuvvetleri dahilinde hem de Moğollar ile mücadelelerde birçok farklı oyuncu projeye dahil olmuştur.

Esas oyuncu desteği Hande Soral’dan gelmiştir. Esra Bilgiç’ten boşalan yeri Hande Soral büyük bir başarı ile doldurmuştur. İlerleyen bölümlerde hikayenin ne yönde ilerleyeceği düşünüldüğü zaman Soral ve Düzyatan’ın canlandırdığı karakterlerin aşk yaşayacakları tahmin edilmektedir. Yeni sezonda da heyecanlı şekilde senaryoyu izleyicilerine aktarmaya devam eden bu yapım kapsamlı yapısı ile göz doldurmaktadır!