Diriliş Ertuğrul Turgut Alp Ölecek Mi? Osman Dizisinde Turgut Alp Olacak Mı?


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 22:09
0

TRT 1’in sevilen dizisi her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyor. Reyting rekorları kıran dizide yaşananlar büyük heyecanla takip ediliyor.  TRT 1’in sevilen dizisinin son bölümünde Osman artık oba içerisinde aktif olarak görev almak istediğini hal ve hareketleriyle göstermiş, babası Ertuğrul Bey ise gurur dolu bakışlarla oğlunu izlemişti. Peki final tarihi belirlen dizinin yeni formatında kimler olacak?

Diriliş Ertuğrul’a finaline az kala bu haftaki bölümünde Turgut Alp ağır yaralandı. Turgut Alp ölecek mi? Akıllara yeni bir soruyu getiriyor. Diriliş Osman ne zaman başlayacak? Hangi karakterlerle devam edilecek?

Diriliş Ertuğrul 29 Mayıs günü yayınlanacak 150. bölümüyle final yapacak ve yeni sezonda ise  Diriliş Osman  Trt ekranlarında olacak. TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’da Burak Özçivit’in rol alacağının açıklanmasından sonra hem dizinin hemde Burak Özçivit’in takipçilerini çok sevindirmişti. Şimdide dizinin yeni sezonunda hangi karakterler devam edilecek.

Dizinin 149. Bölümünde Turgut Alp’in yaralanmasından sonra ölecek mi sorularını akla getirdi. Final fragmanını merakla bekleyen izleyenlere beklenen haber geldi. Diriliş Osman dizisinde Turgut Alp’inde olması bekleniyor.

 Turgut Alp Kimdir? Cengiz Coşkun Kimdir?

Cengiz Coşkun, 29 Nisan 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Bulgaristan göçmeni olan ailenin iki çocuğundan biridir. Kendinden iki yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Cengiz Coşkun 2002’de Best Model’de üçüncü oldu. Ardından Bu sayede Londra’da yapılan ‘Dünyanın En Yakışıklı Erkeği’ yarışmasında dünya dördüncüsü, en iyi fotomodel ve en iyi fizikli mankeni seçildi.

 Cengiz Coşkun’un rol aldığı diziler ve filmler:

2014-2018 – Diriliş Ertuğrul (Turgut Alp) (TV Dizisi)
2012 – Dağ (Tuğrul Tümen) (Sinema Filmi)
2012 – Fetih 1453 (Şövalye Guistiniani) (Sinema Filmi)
2009 – Hicran Yarası (Tarık) (TV Dizisi)
2007 – Doktorlar 2. Sezon (Mert) (TV Dizisi)
2006 – Candan Öte (Kaan) (TV Dizisi)
2005 – Nehir (Umut) (TV Dizisi)
2005 – Rüzgarlı Bahçe (Mertcan) (TV Dizisi)
2005 – Rüzgarlı Bahçe (Mercan) (TV Dizisi)