Deli Gönül 6. Bölüm Fragmanı-7 Ağustosta Neler Olacak?


Güncelleme: 31 Temmuz 2017 : 09:47
0

İki öğretmenin duygu dolu aşklarını anlatan Deli Gönül dizisinde gerçekleşlerle yüzleşme zamanı gelmiş midir? Hepsi ve daha fazlası Deli Gönül 6. bölüm fragmanında.

Deli Gönül’ün 5. bölümünde neler yaşanmıştı? Ahmet’in zamansız gelişi Fatmanur’un yapmak istediği hesaplaşmayı yarım bırakmıştır. Fakat Fatmanur bu konuşmayı yapmakta kararlıdır ve başına geleceklerden habersiz bir hamle yapar. Ancak Kadir’in sorusu ile verdiği kararları sorgulamaya başlar.

Kadir sevdiği kadının hem ona bu kadar yakın hem de bu kadar uzak olmasından rahatsıztır. Bu yüzden okuldan ayrılmak için Türkan’a yaptığı ricayı yenileyecektir. Fakat Türkan’ın onu göndermeye hiç niyeti yoktur.


Deli Gönül Devam Edecek mi? Yeni Sezonda Var mı? <<<tıkla


Şükran’ın annesinin olmaması durumunun okulda yarattığı gerginlik, Kadir’i bir takım kararlar almak mecburiyetinde bırakmıştır. Kadir kızına yardım ederken kendini zor durumda bırakacak bir anlaşmaya evet demiştir.

Türkan, Kadir’e yardım ediyor gibi görünen fakat tüm düğümün çözülmesine ve Kadir’in zor durumda kalmasına neden olacak çok tehlikeli bir sürpriz hazırlayacaktır.

Deli Gönül Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 6. bölüm saat 20:00’da Pazartesi günü Fox Tv’de. Dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir. Bizi takipte kalın.

Fragman Güncellenecektir