Çukur’un Yeni Karakteri Ebu Kaysar Kim? Ekrem İspir Kimdir?


Güncelleme: 28 Kasım 2019 : 11:56
0

Show tv ekranlarının fenomen dizisi çukur üçüncü sezonunda da zirveden inmeden ekran macerasına devam ediyor.

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Baş rollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Cihangir Ceyhan, Öner Erkan, Necip Memili gibi ünlü isimlerin yer aldığı Çukur dizisine yeni bir karakter daha dahil oldu.

Aliço’nun babasını ve kardeşini öldüren Ebu Kaysar karakteri Çukur’un yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Çukur dizisinde Rıza Kocaoğlu’nun canlandırdığı Aliço’nun babasının düşmanı olan Ebu Kaysar karakterine deneyimli oyuncu Ekrem İspir hayat verecek.

Salih Kalyon’un canlandırdığı Yavuz Çoban karakteri geçtiğimiz bölümlerde Ebu Kaysar’ın evlerine saldırması üzerine hayatını kaybetmişti.

Bakalım Ekrem İspir’in canlandıracağı Ebu Kaysar karakteri diziye nasıl dahil olacak ve Aliço’nun başına neler gelecek?

Ekrem İspir Kimdir?

Ekranların sevilen dizisi Çukur’da yer almaya hazırlanan ünlü oyuncu Ekrem İspir 1964 yılında dünyaya geldi. 1.82 boyundaki İspir 90 kilo.

Çeşitli dizi ve sinema filmlerinde yer alarak sektörde kendini ispatlayan Ekrem İspir, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Oğuz karakteri ile geniş kitlelerce tanındı.

Aşk-ı Memnu, Medcezir ve Poyraz Karayel gibi önemli dizilerde yer alan Ekrem İspir, Show tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisinde Ebu Kaysar rolünü canlandıracak.

Yer Aldığı Projeler

2015 – Kara Kutu (Emniyet Amiri)
2014 – Poyraz Karayel
2014 – Küçük Ağa
2013 – Medcezir
2013 – Kaçak
2011 – Kurtlar Vadisi Pusu (Oğuz)
2009 – Aşk Bir Hayal
2009 – Aşk-ı Memnu
2017 – 666 Cin Musallatı (sinema filmi)

Çukur Dizisi Künye

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Çukur dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmakta. Dizinin senaryo yazarlığı Gökhan Horzum üstlenirken müzikleri ise Toygar Işıklı’ya emanet.

Çukur Oyuncu Kadrosu

Çukur dizisinin baş rollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Cihangir Ceyhan, Tansu Biçer, Öner Erkan, Necip Memili, Perihan Savaş, Boncuk Yılmaz, Kubilay Aka, Meral Çetinkaya, Nur Sürer, Burak Dakak, Mustafa Kırantepe, Rıza Kocaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Çukur dizisi yeni bölümü ile 2 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.