Çukur’un Kadrosuna İki Yeni İsim Katıldı! Çukur’un Almanya Çekimleri Başladı! Çukur Dizisi Yunus Kimdir?


Güncelleme: 12 Aralık 2019 : 14:53
0

Show tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur’un yeni bölümlerinde Almanya’da gerçekleştirilen çekimler ilk kez yayınlanacak.

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Cihangir Ceyhan, Perihan Savaş, Öner Erkan, Necip Memili, Mustafa Kırantepe, Damla Sönmez ve Kubilay Aka gibi ünlü isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Almanya sürprizi.

Dizinin yeni bölümlerinde Almanya’da çekimleri yapılan sahneler izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Almanya’da Neler Yaşanacak?

Son bölümde babası İdris Koçovalı’nın katilini bulmak üzere Medet ile birlikte Almanya’nın yolunu tutan Vartolu Sadettin’i Almanya’da neler bekliyor?

Vartolu, Medet ile birlikte Almanya’da neler yaşayacak? Ziya’yı bulup babasının katilinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?

3 sezondur hem reytinglerde, hem de sosyal medyada zirveden inmeyen Çukur dizisi 1. Sezonun ilk bölümünde Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleştirdiği çekimlerden sonra, 3. sezonunda da Almanya’ya açıldı.

Yeni bölümde Erkan Kolçak Köstendil’in canlandırdığı Vartolu karakterinin İdris Koçovalı’nın katilini öğrenmek için Berlin’e gitmesi ve orada Medet’le (Mustafa Kırantepe) yaşadıkları şimdiden Çukur severler tarafından heyecanla bekleniyor.

Berlin’de Türkler’den Büyük İlgi

Berlin’de yapılan çekimlere Almanya’da yaşayan Türkler de büyük ilgi gösterdi. Dizinin ilk bölümünde Paris’teki romantizm dolu sahnelerin ardından bu sefer Berlin’in karanlık sokaklarında Vartolu ve Medet’i heyecan dolu dakikalar bekliyor.

Ziya’nın arkasından Berlin’e giden Vartolu ve Medet, Timsah’ın gönderdiği flash belleğin peşine düşecek. İkilinin karşısına beklemedikleri anda Yunus adında gizemli bir karakter çıkacak.

Çukur’un Almanya sahnelerinin de yer alacağı yeni bölümü 16 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv’de yayınlanacak.

Almanya Sahnelerinde İki Yeni Oyuncu

Çukur dizisinin Almanya’da çekilecek sahnelerinde rol alacak iki oyuncu kadroya katıldı.

Ünlü oyuncu Nazmi Kırık, Yunus karakteriyle Almanya çekimlerinde Çukur’da yer almaya hazırlanıyor. Vartolu ile yakınlaşacak olan Yunus karakterinin Türkiye’ye dönünce de dizide yer almaya devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan bir çocuk kaçırma olayı nedeniyle Alman oyuncu Folke Paulsen, Hans Zimmerman olarak diziye katılacak diğer isim oldu. Dizide kaçırılan çocuk rolünü ise Uluç Ata Tansoy üstlenecek.

Çukur’un Almanya sahnelerinin de yer alacağı yeni bölümü 16 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.