Çukur’un İlk Bölümünde Hangi İsim Diziye Veda Edecek? Yamaç Mı Yoksa İdris Koçovalı Mı Ölecek?


Güncelleme: 5 Eylül 2019 : 16:41
0

Show tv ekranlarında üçüncü sezonu ile izleyici ile buluşmaya hazırlanan reyting rekortmeni Çukur dizisi büyük bir sürprizle yeni sezona başlamaya hazırlanıyor.

Çukur dizisinin üçüncü sezonunun ilk bölümünde dizinin başrolünde yer alan isimlerden bir tanesi hayatını kaybederek diziden ayrılacak.

Bilindiği gibi Çukur ikinci sezon finali Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakteri ile babası İdris Koçovalı’yı canlandıran Ercan Kesal’ın birbirlerine silah doğrulttukları sahne ile sona ermişti.

Bu sahnenin devamının gösterileceği üçüncü sezon ilk bölümde bu iki isimden birinin ölerek diziye veda edeceği ortaya çıktı. Yamaç Koçovalı babasını mı öldürecek yoksa ‘ailem için herşeyi yaparım’ diyen İdris Koçovalı en küçük oğlu Yamaç Koçovalı’yı vuracak mı?

Bütün bu soruların cevabı Çukur dizisinin üçüncü sezonunun ilk bölümünde yanıt bulacak.

Kulislerde konuşulan iddialara ise İdris Koçovalı karakterine hayat veren Ercan Kesal’ın diziye veda edeceği yönünde…

Çukur dizisi hayranları çekimlerin başlaması ile birlikte yeni sezon heyecanını da yaşamaya başladı. Çukur dizinin seti hayranlarının akınına uğramaya başladı.

Dizinin yeni bölümlerinin hangi gün başlayacağı henüz açıklanmadı.

Çukur dizisinin kadrosuna son olarak güzel oyuncu Damla Sönmez, Baykal’ın kızı Efsun rolüyle katılmıştı. Dizide geçtiğimiz sezon Yamaç Koçovalı karakterinin eşi Sena rolüne hayat veren Dilan Çiçek Deniz, Tansu Biçer’in canlandırdığı Yücel karakteri tarafından öldürülmüştü.

Bakalım Çukur dizisinin yeni bölümleri de iki sezon boyunca olduğu gibi seyircinin ilgisini çekere reyting listelerinde ilk sıradaki yerini koruyabilecek mi?

Çukur Dizisi

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Çukur dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmakta. Dizinin senaryo yazarlığı Gökhan Horzum üstlenirken müzikleri ise Toygar Işıklı’ya emanet.

Çukur dizisinin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Ercan Kesal, Cihangir Ceyhan, Tansu Biçer, Öner Erkan, Necip Memili, Perihan Savaş, Boncuk Yılmaz, Kubilay Aka, Burak Dakak, Mustafa Kırantepe, Rıza Kocaoğlu ve Şenay Gürler gibi isimler yer alıyor.

Ekranların büyük beğeniyle izlenen dizisi Çukur üçüncü sezonu ile Eylül ayında Show tv’de diziseverleri bekliyor.