Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka’nın Yeni Projesi Nedir?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 01:26
0

Show tv ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Çukur ile özdeşleşmiş karakteri Celasun’un yeni projesi nedir? Çukur oynadığı sırada çok sevilen Celasun karakteri çok sevilmişti. Çukurdan sonra başka bir projede yer almayan oyuncunun yeni tarzı yeni bir projeye mi işaret ediyor.

Show tv’nin reyting rekortmeni dizinin sezon finali öncesi yaşanan ayrılık ile şaşırtmıştı. Çukur’un Celasun’u yeni tarzı ile dikkat çekmişti. Oyuncunun yeni bir proje için mi bu kılığa girdiği merak ediliyordu.  Kubilay Aka’nın yeni projesi ne? Oyuncu projede hangi karaktere can verecek? Kubilay Akay’ın yeni tarzı beğenildi mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Kubilay Aka’nın Yeni Projesi Nedir?

Ay Yapım’ın Netflix için çekeceği gençlik dizisinin başrol oyuncusu Kubilay Aka oldu. Ahmet Katıksız’ın yöneteceği, Meriç Acemi’nin ise yazdığı proje için Kubilay Aka, imajını da yeniledi. Genç bir karaktere can verecek olan Celasun’un sakalları kesen oyuncunun yeni tarzı çok beğenildi.

Kubilay Aka Kimdir?

Çukur’da Asi Celasun karakterine hayat verecek olan Kubilay Aka kimdir? Kubilay Aka özel hayatı ve biyografisi tüm detaylarıyla haberimizde. Show Tv’nin merakla beklenen dizisi Çukur 23 Ekim tarihinde başlayacak. Dizinin oyuncuları şimdiden merak edilmeye başlandı. Çukur birinci bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren merak konusu oldu.

Oyuncuların ilgiyle izlendiği dizide Asi Celasun karakterini Kubilay Aka canlandıracak. Gelin hep birlikte Kubilay Aka’nın özel hayatına bakalım: Kubilay Aka öne çıkan genç isimlerden biri. Hem başarılı performansıyla hem de yakışıklılığıyla dikkat çeken Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinde oynamıştı.