Çukur’dan Şampiyon Dizisine Transfer! Hangi Oyuncu Şampiyon Dizisine Katılıyor?


Güncelleme: 15 Temmuz 2019 : 14:54
0

Trt’nin yeni sezondaki en iddialı projeleri arasında yer alan Şampiyon dizisinde kadro çalışmaları devam ediyor.

Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Şampiyon dizisine geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde yer alan ünlü oyuncu katılıyor.

Trt ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan Şampiyon dizisinde çalışmalar tam gaz devam ediyor.

Kadro oluşturma sürecinde sona gelinen Şampiyon dizisinde son olarak ünlü aktör Erkan Avcı ile görüşüldüğü ortaya çıktı.

Son olarak Show tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur’da Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı’nın ismi şu sıralar Şampiyon dizisi için geçiyor.

Bakalım Erkan Avcı Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman ile birlikte rol alacak mı?

Şampiyon dizisinin kadrosuna son olarak usta aktör Erdal Özyağcılar katılmıştı. Erdal Özyağcılar, Şampiyon dizisinden Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Fırat karakterinin hocası Yaman Günaltay rolüne hayat verecek.

Sayışman’ın Partneri Kim Oldu?

Tolgahan Sayışman’ın bir boksörü canlandıracağı Şampiyon dizisi için uzun bir süredir kadın oyuncu arayışı sürüyordu. Dizide, Tolgahan Sayışman’ın partnerini canlandırmak üzere Yıldız Çağrı Atiksoy ile anlaşma yapıldığı gelen haberler arasında.

Şampiyon’un Yönetmeni Kim?

Yeni sezonunun iddialı yapımları arasında şimdiden giren Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç (Kethche) oturmakta. Şampiyon dizisinin yapım şirketi ise BSK Yapım.

İlginç senaryosu ile dikkat çeken Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılıklarının ise Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstleniyor.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde kim var? Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Şampiyon dizisi yönetmeni kim? Şampiyon dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisi nerede çekiliyor? Şampiyon dizisi yapımcısı kim? Şampiyon dizisi hangi gün?