Çukur’dan Çok Konuşulacak Transfer! Nejat İşler Çukur’da! Çukur Çağatay Erdenet Kim?


Güncelleme: 29 Aralık 2019 : 19:06
0

Show tv’nin fenomen dizisi Çukur’un sezon arası öncesi yayınlanacak son bölümünde büyük bir süpriz yaşanacak.

Pazartesi akşamları Show tv ekranlarında izleyici ile buluşan Çukur dizisinin 82. bölümü 30 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak.

Yeni yıl öncesi iki hafta ekranlara veda edecek olan Çukur dizisinin kısa tatil öncesi yayınlanacak son bölümünde flaş bir isim ortaya çıktı.

Dizinin yeni bölümünün yayınlanan ikinci fragmanında usta aktör Nejat İşler’in yer alması Çukur dizisinin hayranlarında şok etkisi yarattı.

Nasıl bir karakterle diziye katılacağı merak konusu olan Nejat İşler’in Çukur dizisinin 82. bölümünün ikinci fragmanında Yamaç karakteri ile karşı karşıya geldiği görülüyor.

Çukur Dizisi Çağatay Kimdir?

Nejat İşler’in Çukur dizisinde güçlü bir ailenin oğlu olan Çağatay Erdenet karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak.

Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelerek Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacağı konuşuluyor.

Çukur’un Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek.

Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali yaşam savaşı verirken, Çukur Cumali’den gelecek iyi haberi bekleyecek. Bir kez daha ailesinden birini kaybetme ihtimali ile karşı karşıya kalan Yamaç ve Selim, Azer’e saldırmak için harekete geçerken karşısında beklenmedik bir anda Karaca’yı bulacak. Bir oğullarını daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son vermeye çalışacak.

Bütün bunlardan habersiz Almanya’da olan Vartolu, babasının katilini öğrenmek için canını tehlikeye atacak. Cumali’nin hayati tehlikesi sürerken, Yamaç’ın düşmanlarıyla hesaplaşması izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

Yaşanan aksiyon dolu gelişmeler sonucu Yamaç sonunda kendisini kurtaranın kim olduğunu öğrenecek.

Çukur dizisi 82. yeni bölümü ile 30 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.