Çukur’da Kadınların Yılı! Çukur Dizisine İki Deneyimli İsim Dahil Oldu!


Güncelleme: 16 Eylül 2019 : 10:23
0

Show tv ekranlarında üçüncü sezonu ile izleyici ile buluşmaya hazırlanan Çukur dizisinde ard arda transfer haberleri gelmeye devam ediyor.

Ekranların fenomen dizilerinden Çukur yeni bölümleri ile Show tv ekranlarına geri dönüyor. Çukur’un üçüncü sezonunun ilk bölümü 16 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de dizinin hayranları ile buluşacak.

Çukur’un yeni sezonunun başlamasına saatler kala diziye yeni iki oyuncunun daha katıldığı ortaya çıktı. Daha önce iki kadın oyuncu Damla Sönmez ve Hazal Subaşı’nın diziye dahil olduğu açıklanmıştı. Dizide Damla Sönmez Baykal’ın kızı Efsun, Hazal Subaşı ise Nehir karakterine hayat verecek.

Son edinilen bilgilere göre Çukur dizisine iki deneyimli aktrist daha dahil oldu. Kadın karakterlerin hikayelerini ön plana çıkartması beklenen Çukur dizisinin üçüncü sezonunda Meral Çetinkaya ve Nur Sürer de diziye katıldı.

Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol alan deneyimli oyuncu Meral Çetinkaya dizide Baykal karakterinin annesi rolüne hayat verecek. Başarılı aktrist Nur Sürer ise Azer Kurtuluş karakterinin annesi Fadik karakterini canlandıracak.

Genişleyen kadrosu ve heyecanlı senaryosu ile hayranlarının merakla beklediği Çukur dizisinin yeni bölümleri 16 Eylül Pazartesi akşamında itibaren Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayacak.

Nur Sürer Kimdir?

Nur Sürer, 21 Haziran 1954 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. Asıl adı Şennur Sürer’dir. Babasının adı Ahmet, annesinin adı Rabia’dır. Bursa Anadolu Kız Lisesi’nden mezun oldu.

1971 yılında Sindirella filmi ile oyunculuğa başlayan Nur Sürer, 1984 yılında Ayna, 1991 yılında “En İyi Yabancı Film” dalında Oscar Ödülü kazanan Umuda Yolculuk, 1993 yılında Dunkle Schatten der Angst ve 1998 yılında Yara gibi önemli fimlerde rol aldı.

Geniş kitlelerce tanınmasını sağlayan film ise 1989 yapımı Tunç Başaran filmi Uçurtmayı Vurmasınlar oldu.

Dizilerde de rol alan deneyimli oyuncu son olarak Blutv’de yayınlanan Masum ve Kanal d ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Litre Gözyaşı dizilerinde yer aldı.

Meral Çetinkaya Kimdir?

Meral Onuktav Çetinkaya, 5 Mart 1945 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Meral Çetinkaya, 1.67 metre boyunda, 57 kilo ve Balık burcudur.

Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi topluluklarda çalışmıştır.

Meral Çetinkaya 1986 yılında Sızı adlı dizi ile ilk dizi deneyimini yaşamış en büyük çıkışını 1989 yılında rol aldığı Bizimkiler dizisinde canlandırdığı Ayla karakteri yapmıştır.

Meral Onuktav, Oyuncu Yavuzer Çetinkaya ile 1992 yılında evlendi aynı yıl eşi kalp krizi nedeniyle 1992’de 44 yaşındayken vefat etti.

Meral Çetinkaya; Mehmed Bir Cihan Fatihi, Anne, Muhteşem Yüzyıl, Urfalıyam Ezelden, Binbir Gece, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Gülbeyaz gibi önemli dizilerde rol aldı.

Çetinkaya son olarak ise Star tv ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet karakterine hayat verdi.