Çukur’a Geri Dönmesi Beklenen İsim EDHO’ya katıldı!


Güncelleme: 28 Ağustos 2019 : 11:33
0

Yeni televizyon sezonunun açılmasına sayılı günler kala dizilerden transfer haberleri ardı ardına gelmeye devam ediyor.

Yeni bölümleri büyük merakla beklenen diziler arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine iki flaş isim katıldı.

Atv ekranlarında büyük beğeni ile izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona bomba gibi iki transferle başlıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, diziye usta oyuncu Burak Sergen ve bir süredir ekranlardan uzak kalan Naz Elmaz katıldı.

Geçtiğimiz sezon Halka dizisinde rol alan ancak daha sonra diziden ayrılan Burak Sergen’in Çukur dizisine geri döneceği iddia edilmiştir. Ancak usta aktörün yeni sezonda iddialı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile anlaştığı ortaya çıktı.

Diziye katılan diğer bir ünlü isim ise Naz Elmaz. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan güzel oyuncu bakalım nasıl bir rolle hayranlarının karşısına yeniden çıkmaya hazırlanıyor.

Selda Alkor da Katılmıştı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son olarak Selda Alkor’u kadrosuna katarak adından söz ettirmişti.

Burak Sergen Kimdir?

9 Şubat 1961 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Babası tiyatro sanatçısı Semih Sergen, annesi opera sanatçısı Serap Sezer, kardeşi ise sanatçı Toprak Sergen’dir. Toprak Sergen ile anneleri farklıdır.

1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu’nda yaptı.1985 yılında mezun olunca Ankara Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı.

Devlet tiyatrolarındaki sanatçılık görevinin yanısıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Polis radyosunun kurulduğu dönemlerde ve daha sonra Radio Contact’ta kendi programını hazırlayıp sunmuştur.

Halen Devlet Tiyatrolarındaki görevine devam etmektedir. Devlet tiyatrolarındeki sanatçılık görevinin yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı.

Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı.

Sergen, Devlet Tiyatrolarında ki görevinin yanı sıra, özel tiyatrolarda da, yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yaptı.