Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman? Çukur Dizisi Yeni Bölümü Yayınlanacak Mı?


Güncelleme: 23 Mart 2020 : 11:31
0

Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur 23 Mart akşamı yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak mı?

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Damla Sönmez, Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı fenomen dizi Çukur’un yeni bölümü ile ilgili detaylar belli oldu.

Koronavirüs salgını dizi sektörünü de etkiledi. Salgın nedeniyle çekimlerine ara verilen diziler arasına Çukur da katıldı.

23 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında yeni bölümü ile izleyici ile buluşması beklenen Çukur dizisinin hayranlarına kötü haber.

Çukur’un Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çukur dizisinin 93. Bölümü koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerin durması üzerine ertelendi. Çukur dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise açıklanmadı.

23 Mart Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında Çukur dizisi yerine Enes Batur Gerçek Kahraman isimli film ekranlara gelecek.

Çukur 92. Bölüm Özeti

Yamaç’ın planı işlemeye devam ederken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişti.

Celasun’un Karaca’yla ilgili verdiği bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraş verecek. Ancak büyük bir darbe alan Erdenetler Koçovalıların peşini bırakmayacak.

Arık Böke Erdenet’in gelişiyle artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yeni bölümde Çağatay’ın başarısız girişimleri sonrası babası gelir ve işin başına Çağatay’ın kardeşi Arık Böke Erdenet’i getirir. Çağatay dünya turuna tatile giderken işi eline alan Arık Böke, Çukur’a gider ve Yamaç ile tanışır. İkili arasında gelecek bölümde neler yaşanacağı ise merak konusudur.

Diğer taraftan Celasun’un Karacayı Azer ile gördüğünü Yamaç’a söylemesi sonrası Yamaç, Karaca ile Celasun’u evlendirmek istediğini aileye açıklar bu sözler, ailede şaşkınlık yaratırken Celasun ile Karaca’nın evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu.

Çukur

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Çukur dizisinin senaryosu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturmakta.

Çukur dizisi yeni bölümleri ile her Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.