Çukur Dizisine Flaş Transfer! Çukur Dizisi Emir Kimdir? Uğur Aslan Kim?


Güncelleme: 27 Şubat 2020 : 13:06
0

Show tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 4. sezonuyla da izleyici ile buluşmaya devam edecek olan diziye yeni bir isim daha katıldı.

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil Aras Bulut İynemli, Cihangir Ceyhan, Perihan Savaş, Damla Sönmez, Öner Erkan gibi isimlerin yer aldığı Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’a yeni bir karakter daha katılıyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, önümüzdeki bölümlerde diziye katılması beklenen ve Uğur Aslan tarafından hayat verilecek ‘Emir’ karakterinin dördüncü sezonda da Çukur dizisinde olacağı tahmin ediliyor.

Dizilerin aranılan yüzleri arasında olan Uğur Aslan Çukur dizisinde Emir karakteriyle yer almaya hazırlanıyor.

Ailesi ile birlikte Çukur dizisine katılacak Emir karakterinin dengeleri değiştirecek bir rol olması bekleniyor.

Uğur Aslan Kimdir?

Ünlü oyuncu Uğur Aslan 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya geldi. 48 yaşındaki oyuncu Kova burcu.

Aslan, eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı mezun olarak tamamladı.

Kara Sevda ile Tanındı

“Keşanlı Ali Destanı” ve “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” gibi tiyatro oyunlarında rol alan Uğur Aslan, “Kara Sevda” dizisindeki Zehir rolüyle geniş kitlelerce tanındı.

Uğur Aslan son olarak Kuruluş Osman dizisinde Nizamettin karakterine hayat verdi.

Çukur’un 89. Bölümünde Neler Yaşandı?

Yamaç, Çağatay’ın hamleleri ile iyice çıkmaza giren Çukur’u yeniden toparlamak için Cumali ve Selim’i de yanına alarak mahalleye döndü.

Vartolu’nun da yardımıyla Akın ve Damla’yı cezaevinden çıkaran Yamaç, ailenin bütün bireylerini bir araya getirmeye çalıştı. Sultan’a babasının katili konusunda hesap veren Vartolu bir yandan aileye girmenin, diğer yandan Saadet’le barışmanın mutluluğunu yaşadı. Azer ve Karaca arasındaki yakınlığı fark eden Fadik, soluğu Sultan’ın yanında aldı fakat Yamaç’ın kararı belliydi.

Karaca’dan Azer ve ailesi arasından seçim yapmasını isteyen Yamaç, Karaca’nın ailesinin yanına dönmesiyle rahat bir nefes aldı. Çok zor bir seçim yapan Karaca’nın Azer’den ayrıldığı duygusal anlar ekran başındakileri derinden etkiledi.

Damla’nın Cumali’ye hamile olduğunu söyleyerek büyük bir sevinç yaşattığı bölümde Yamaç uzun zaman sonra ailesini aynı çatı altında toplamayı başardı. Çukur’daki para sıkıntısını çözmek için iş arayışına giren Koçovalılar, aldıkları sevkiyat işinin Çağatay’ın oyunu olduğunu anladı. Silah sevkiyatını başarıyla tamamladıklarını düşünen Koçovalı kardeşler Çağatay’ı karşılarında buldu. Damla ise polisler tarafından tekrar gözaltına alındı.

Çukur

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Çukur dizisinin senaryosu Gökhan Horzum tarafından kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturmakta.

Çukur dizisi yeni bölümleri ile her Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor.