Çukur Dizisine Flaş Transfer! Barış Arduş Çukur’da! Çukur Arık Böke Erdenet Kimdir?


Güncelleme: 9 Mart 2020 : 15:16
0

Show tv’nin fenomen dizisi Çukur kadrosunu genişletmeye devam ediyor!

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur’un kadrosuna ünlü bir isim daha katılıyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Öner Erkan, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin kadrosuna Barış Arduç dahil oldu.

Arık Böke Erdenet Geliyor!

Ünlü aktör Barış Arduç, Çukur dizisine Erdenet ailesinin küçük oğlu Arık Böke Erdenet rolüyle katıldı.

Nejat İşler’in hayat verdiği Çağatay Erdenet’in kardeşi rolüyle Çukur dizisine katılan Barış Arduç’un canlandıracağı karakter şimdiden merak konusu oldu.

Arık Böke Erdenet’in gelmesi ailede kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Başarılı oyuncu Barış Arduç son olarak Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan ancak yayın hayatı kısa süren Kuzgun dizisinde Burcu Biricik ve Onur Saylak ile birlikte başrolleri paylaşmıştı.

Güçlü Rakip Diziler Çukur’u Zorluyor!

Star tv’nin Pazartesi akşamları yayınlanan ve sezonun flaş dizilerinden olan Sefirin Kızı’nın reyting listelerine hızlı bir giriş yapması ve Fox tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin yükselen reytinglerinin ardından Çukur dizisi de kadrosuna ünlü isimleri katmaya devam ediyor.

Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç, 9 Ekim 1987 tarihinde anne babası çalışmak için gittiklerinde İsviçre’nin Scherzingen şehrinde ailesinin ortanca çocuğu olarak dünyaya geldi. Baba tarafından Fatsa’lıdır. Barış Arduç, 1.82 metre boyunda, 78 kilo ve Terazi burcudur.

8 yaşında kadar ailesi ile birlikte İsviçre’de yaşayan oyuncu 1995 yılında aile ile birlikte Türkiye’ye kesin dönüş yaptı.

Gölcük’te eğitim hayatını sürdürürken 1999 yılında yaşanan Gölcük depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu’ya yerleşti.

Üniversite eğitimi için ilk yıl kazandığı Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini adapte olamadığı için bıraktı. Çok iyi bir yüzücü olan oyuncu 8 sene boyunca Şile’de cankurtaran olarak çalıştı.

Emektar tiyatro oyuncu Ayla Algan ile tanışması sonucunda hayatı değişen Barış Arduç, bu yıllarda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimlere katılan ünlü isim profesyonel oyuncu olarak 2011 yılında televizyon dünyasına adım attı.

2015 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi ile geniş kitlelerce tanınmaya başladı.

Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili, Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem İçin gibi projelerde yer alan Barış Arduç son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizinde Kuzgun karakterine hayat verdi.