Çukur Dizisine Bir Kadın Oyuncu Daha Katıldı! Çukur Dizisi Nehir Kim?


Güncelleme: 13 Eylül 2019 : 12:00
0

Show tv’de üçüncü sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanan Çukur dizisine yeni bir isim daha katıldı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan, Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni Çukur dizisi yeni sezonu bomba gibi dönmeye hazırlanıyor.

Çukur dizisinin üçüncü sezonuna dair yayınlanan ilk görüntülerde Yamaç’ın babası İdris’i öldürdüğü ortaya çıkmış ve böylece Ercan Kesal’ın diziye veda ettiği kesinleşmişti. Öte yandan güzel oyuncu Damla Sönmez diziye Baykal’ın kızı Efsun karakteriyle dahil olmuştu.

Çukur dizisinden gelen son haberde ise ünlü bir oyuncunun daha diziye katıldığı ortaya çıktı. Son yıllarda yer aldığı yapımlarla adından söz ettirmeyi başaran genç oyuncu Hazal Subaşı Çukur dizisinde!

Hazal Subaşı kişisel sosyal medya hesabından yayınladığı bir fotoğraf ile son günlerde çıkan iddiaları doğrulayarak Çukur dizisine katıldığını açıkladı.

Hazal Subaşı, Çukur dizisinin üçüncü sezonunda Nehir karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Çukur dizisinin üçüncü sezonunun ilk bölümü 16 Eylül Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Bakalım yeni isimlerin katılımı ile kadrosunu genişleten Çukur dizisi yeni sezonda da reyting listelerindeki liderliğini koruyabilecek mi?

Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmekte olan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat verdi.

Hazal Subaşı’nın Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Halka (Bahar) (TV Dizisi)
2018 – Bir Umut Yeter (Elif) (TV Dizisi)
2016 – Adını Sen Koy (Zehra) (TV Dizisi)

Çukur Dizisi

Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçen Çukur dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmakta. Dizinin senaryo yazarlığı Gökhan Horzum üstlenirken müzikleri ise Toygar Işıklı’ya emanet.

Çukur dizisinin başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Ercan Kesal, Cihangir Ceyhan, Tansu Biçer, Öner Erkan, Necip Memili, Perihan Savaş, Boncuk Yılmaz, Kubilay Aka, Burak Dakak, Mustafa Kırantepe, Rıza Kocaoğlu ve Şenay Gürler gibi isimler yer alıyor.