Çukur Akın Koçovalı’nın Arkadaşı Kutay Kim? Lorin Merhart Kim?


Güncelleme: 23 Eylül 2019 : 21:22
0

Show tv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Çukur üçüncü sezonu ile ekranlarda yerini aldı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Cihangir Ceyhan, Perihan Savaş, Damla Sönmez gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi yeni oyuncuları ile de adından söz ettiriyor.

Çukur dizisine üçüncü sezonunda Efsun karakteriyle Damla Sönmez, Nehir karakteriyle Hazal Subaşı, Azer’in annesi Fadik Kurtuluş karakteriyle Nur Sürer, Baykal’ın annesi rolüyle Meral Çetinkaya ve Aliço’nun babası rolüyle de Salih Kalyon katılmıştı.

Yeni katılan oyuncularla birlikte kadrosu genişleyen Çukur dizisinin üçüncü sezonunun ilk bölümünde dikkat çeken bir oyuncu izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Dizide Burak Dakak’ın canlandırdığı Akın Koçovalı karakterinin arkadaşı Kutay rolüyle Lorin Merhart başarılı performansı ile adından söz ettirdi.

Akın Koçovalı’nın arkadaşı Kutay kim? Çukur Kutay kim? Çukur Kutay kaç yaşında? Çukur Kutay hangi dizilerde rol aldı? Çukur Kutay nereli? Lorin Merhart kim? Lorin Merhart nereli? Lorin Merhart kaç yaşında? Lorin Merhart hangi dizilerde oynadı?

Çukur Kutay Kim?

Çukur dizisinin üçüncü sezonunun yeni karakterleri arasında yer alan Kutay, Akın Koçovalı’nın arkadaşı olarak diziye katıldı. Çukur’a hakim olmaya çalışan Akın Koçovalı’ya yardımcı olan Kutay, Azer Kurtuluş ile işbirliği yapan Akın Koçovalı’nın işlerine de yardımcı olmakta.

İlerleyen bölümlerde rolünün artması beklenen Kutay karakterini genç oyuncu Lorin Merhart canlandırmakta.

Lorin Merhart Kimdir?

Çukur dizisinde hayat verdiği Kutay karakteri ile dikkat çeken Lorin Merhart, 28 Ocak 1997 yılında Almanya Berlin’de dünyaya geldi. 22 yaşındaki genç oyuncu Kova burcu. Londra Drama Stüdyosu’nda profesyonel oyunculuk eğitimi aldı.

Küçük yaşlarda oyunculuğa adım atan Lorin Merhart daha önce birçok kısa film ve reklamda boy gösterdi.

İlk önemli rolünü ise 2012 yılında izleyici ile buluşan Disney Channel’ın ilk Türk sitcom Zil Çalınca dizisindeki Acar karakteri ile aldı.

2013 yılnıda 20 Dakika, 2018 yılında ise A Girls into A Bar isimli projelerde yer aldı. Kısa film yarışmasında özel mansiyon ödülüne layık görüldü.

Lorin Merhart’ın diğer becerileri arasında Dövüş Sanatları, Futbol, Kayak ve vurmalı çalgılar bulunmaktadır.