Çocuktan Al Haberi Yeniden Başlıyor! Çocuktan Al Haberi Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 29 Haziran 2019 : 23:16
0

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşan eğlence programı Çocuktan Al Haberi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

ünlü oyuncu Evrim Akın’ın eğlenceli sunumuyla Show tv ekranlarının sevilen programları arasına girmeyi başaran Çocuktan Al Haberi’nin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Sunuculuğunu Evrim Akın’ın üstlendiği çocukların inanılmaz eğlenceli ve müthiş hayal dünyasının keşfedildiği “Çocuktan Al Haberi” kaldığı yerden, tüm heyecanıyla devam ediyor.

“Çocuktan Al Haberi”nde çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekler ile verdikleri cevaplar izleyicileri kahkahaya boğuyor. Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaran soruların sorulduğu, çocukların verdikleri ya da veremedikleri cevaplarla hem eğlenip güldürdüğü Çocuktan Al Haberi’nde eğlence hız kesmiyor.

Çocuktan Al Haberi eğlence programı yeni bölümleriyle 7 Temmuz Pazar akşamı saat 20.00’den itibaren Evrim Akın’ın eğlenceli sunumuyla yeniden Show Tv ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor.

Evrim Akın Kimdir?

Evrim Akın, 12 Haziran 1979 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 40 yaşındaki oyuncu İkizler burcu. Aslen İzmir’lidir.

İzmir’de, Konak Belediye Tiyatrosu’nda kursiyer olarak tiyatroculuğa başladı. Liseyi bitirdikten sonra konservatuar eğitimi almak için 1996 yılında İstanbul’a dayısının yanına gitti. Daha sonra da Evrim Akın Müjdat Gezen Sanat Okulu’na girdi. 16 yaşındayken babasını kaybedince eğitimini yarım bıraktı.

İki yıl İbrahim Tatlıses ile çalışan Evrim İbo Show’da ve İmparator dizilerinde oynadı. Aynı zamanda İbrahim Tatlıses’in özel asistanlığını üstlendi. Televizyonda İbo Show’da çeşitli skeçlerde oynadıktan sonra 1997 yılında “Eltiler” dizisinde oynayarak dizi oyuncusu oldu.

2004 yılında başlayan “Avrupa Yakası” adlı dizide Selin Yerebakan karakterini canlandırdı. “Ohaaa falan oldum yani”, “kal geldi yaa” gibi repliklerle hafızalara kazındı.

Koca Kafalar TV’de sunuculuk yaptı. Tv8’de Uzman Avı adlı bir yarışma programı sundu.

2011-2013 yılları arasında Atv’de yayınlanan Şafak Sezer, Oya Başar gibi oyucuların oynadığı “Alemin Kıralı” adlı bir dizide Jülide karakterini canlandırdı.

2014 yılında Show Tv’de “Ev Kuşu” adlı programı sundu.

Evrim Akın, 1997 yılında 17 yaşındayken Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro öğrenciliği yaptığı sırada tanıştığı Ümit Çırak ile evlendi, Evliliği sadece 6 ay devam etti ve boşandı.