Çocuk Dizisine Yeni Bir Oyuncu Katıldı! Çocuk Dizisi Zeynep Kim? Cansı Çekili Kimdir?


Güncelleme: 5 Kasım 2019 : 14:25
0

Salı akşamları Star tv ekranlarında izleyici ile buluşan Çocuk dizisine sürpriz transfer!

Başrollerinde Merve Çağıran, İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal ve Ceyda Ateş gibi isimlerin yer aldığı Çocuk dizisine hangi oyuncu katıldı?

Star tv ekranlarında 5 Kasım Salı günü 8. Bölümü ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Çocuk dizisine dengeleri değiştirecek bir karakter dahil oldu.

Çocuk dizisine Ceyda Ateş’in canlandırdığı Şule karakterinin kardeşi Zeynep rolüyle genç oyuncu Cansı Çekili katıldı.

Çocuk Dizisi Zeynep Kimdir?

Cansı Çekili, Şule’nin (Ceyda Ateş) yurt dışında yaşayan kız kardeşi Zeynep olarak izleyici karşısına çıkacağı dizide, Zeynep’in bu beklenmedik ziyareti Karasu ailesinde merak uyandırırken, genç kadının kafasında ise bambaşka planlar vardır.

Cansı Çekili Kim?

1989 yılında dünyaya gelen Cansı Çekili, İzmirli.

Diyalog Anlatım İletişim Oyunculuk Eğitimi ve Hilal Saral Akademi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alarak öğrenimini tamamlayan Cansı Çekili İlk olarak 2019 yılında rol aldığı bir reklam filmiyle dikkatleri çekti.

Cansı Çekili, daha sonra Star tv ekranlarında izlenme rekorları kıran Erkenci Kuş dizisinde Aysel karakterine hayat vererek geniş kitlelerce tanındı.

Ardından Mucize Doktor dizisinde bölümlük rol alan Cansı Çekili, şimdilerde ise Çocuk dizisinde Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Çocuk Dizisinin Konusu Ne?

“Çocuk” Dört kadının annelikleriyle sınandığı yolda, çocuklarının da anneleriyle sınanacağı bir hikaye…

Hayat kadını bir annenin kızı olan Akça kendi evladına daha iyi bir gelecek verebilmek için anneliğinden vazgeçerken, varlıklı bir ailenin gelini olan Şule, bir ömür boyu Akça’nın bebeğine annelik yapmaya söz verir.

Adını Efe koyduğu bebeğe evladı gibi bakıp büyütürken kendi çocuğunun doğmasıyla işler değişir. Kayınvalide Asiye’nin ise herkesin hayatını alt üst edecek büyük bir sırrı vardır.

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çocuk dizisinin başrollerinde, Nazan Kesal, Serhat Teoman, İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy ve Kenan Acar gibi isimler yer alıyor.

Yayın Günü Değişti

Çocuk dizisinin geçtiğimiz hafta yayın günü değiştirilmiş ve bundan böyle Pazartesi akşamları yerine Salı günleri izleyici ile buluşmaya başlamıştı.

Çocuk dizisi yeni bölümleri ile her Salı saat 20.00’de Star tv’de…