Çocuk Dizisi Final Yapıyor! Çocuk Dizisinin Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 24 Ocak 2020 : 12:15
0

Star tv’nin yeni sezona büyük umutlarla başlayan dizisi Çocuk’tan üzücü haber geldi.

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Merve Çağıran, Nazan Kesal gibi isimlerin yer aldığı Star tv dizisi Çocuk ekrana veda ediyor!

Bu sezon başında yayın hayatına başlayan ve 17 bölüm yayınlanan çocuk dizisi 28 Ocak Salı günü yayınlanacak final bölümü ile televizyon macerasını sonlandırıyor.

Reytinglerde bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayan Çocuk dizisinin daha önce de yayın günü değişmiş ancak bu değişiklik reyting listelerinde beklenilen yükselişi sağlayamamıştı.

Çocuk Dizisinin 17. Bölümünde Neler Yaşandı?

Bir marketin soğuk hava deposunda kapalı kalan Efe, kendinden geçmiştir. Hasan, Akça, Ali Kemal ve Şule; Efe’yi bulmak için büyük bir mücadele verirken zaman aleyhlerine işlemektedir. Şule, sokaklarda telaşla Efe’yi ararken düşer. Hamile olan Şule geçmişte yaşadığı kötü düşük tecrübelerinden birini daha mı yaşayacaktır?

Sonunda beklenen mucize gerçekleşir, sürpriz bir isim Ali Kemal’i Efe’nin mahsur kaldığı markete yönlendirir. Çocuğun hayatını kurtarmanın sevincini yaşayan Ali Kemal diğer yandan Efe’nin köşkte belki de son günü olduğunu bilmektedir.

Ertesi, gün gerçekleşecek velayet duruşması hâkimin karar vereceği en önemli aşamadır ve herkes Akça’nın velayeti almasına neredeyse kesin gözüyle bakmaktadır. Zeynep’i zengin bir adamla evlendirip düğünde takılan çeyreklere el koymayı planlayan Emine’nin gözü para hırsıyla bir kez daha dönerken; Akça’yı da uçuruma doğru çektiğinin farkında değildir. Duruşmaya saatler kala büyük bir açmaza sürüklenen Akça’nın tek derdi oğlunu kaybetmemektir.

Hasan bir yandan oğlunun canına kast eden kişileri bulmaya çalışırken, diğer yandan da Akça’yı kurtarmak için zamana karşı yarışır. Babasının yıllar önce şaibeli bir şekilde ortadan kaybolması olayını da unutmuş değildir.

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Önümüzdeki günlerde final yapmaya hazırlanan Çocuk dizisinin başrollerinde; Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün ve Mehmet Emin Güney yer alıyor.

Çocuk Dizisi Künye

1441 Productions tarafından hayata geçirilen Çocuk dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci otururken dizinin senaryo yazarlıklarını ise Nalan Merter Savaş ve Serap Gazel birlikte üstlenmekte.

Star TV’de yayınlanan Çocuk dizisi 28 Ocak Salı akşamı ekrana gelecek olan 18. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek.