Celil Nalçakan Bir Aile Hikayesi’nden Ayrıldı!


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 21:33
0
Celil Nalçakan

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Medyapım’ın yapımcılığını, Deniz Madanoğlu’nun senaryosunu üstlendiği, başrollerini Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, Birkan Sokullu, Alper Saldıran ve İrem Sak gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Bir Aile Hikayesi dün akşam sezon finaliyle ekrana geldi.

Bir Aile Hikayesi Sezon Finali’nde Neler Yaşandı? 12.Bölüm Özeti!

Reyhan ve Cem eskisi kadar birlikte vakit geçirememekten muzdaripken, Nedim ve Çiğdem’in boşanma kararı Cem’i derinden etkiler. Kendi evliliğini diriltmek için harekete geçen Cem, hazırladığı sürpriz sayesinde Reyhan’a geçmişteki hallerini hatırlatacaktır.

Erdem ve Beste için her şey yolunda giderken, Şehnaz’ın devreye girmesiyle birlikte çift, yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Şehnaz bu kez Erdem’in aslında eski karısı tarafından aldatılmadığını ima ederek Beste’de şüphe uyandırmaya çalışır.

Mahur bir yandan iş stresiyle boğuşurken, diğer yandan da babasına söylediği hamilelik yalanını sürdürmeye çalışır. Yaşama sevinci artan Şakir ise özel hayatıyla ilgili önemli bir karar alır. Ancak harekete geçmesi için Mahur’un onayı gerekmektedir.

Nil’i geri kazanmaya çalışan Berk onu oyunun prömiyerine davet eder. Ancak büyük gün gelip çattığında Berk’i sahne korkusu sarar. Gerginliğini dizginlemeye çalışırken en yakınından birinin büyük bir zorluk yaşadığını hisseder. Önünde iki seçenek vardır, ya geçmişteki gibi onu görmezden gelip yoluna devam edecek, ya da bu defa ona yardım edecektir.

Şakir ve Behiye hayatlarının en önemli günlerinden birini yaşamak üzeredir. Ancak beklenmedik bir gelişme her şeyi kabusa çevirir.

Bir Aile Hikayesi Cem (Celil Nalçakan) Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

10 Haziran 1978 Sivas doğumlu olan Celil Nalçakan, Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. Bu zamana kadar rol aldığı diziler Sıla, Hanımın Çiftliği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Muhteşem Yüzyıl, İntikam, Poyraz Karayel ve Hayati ve Diğerleri olmuştur.

Dün akşam yayınlanan 12.bölümüyle oyuncu diziye veda etti. Kendisine yeni dizilerinde başarılar diliyoruz.