Çat Kapı Aşk Filmi İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak? Çat Kapı Aşk Konusu Ne?


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 00:11
0

2019 yılında sinemaseverlerle buluşan Çat Kapı Aşk filmi televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanacak.

İşte Yayınlanacağı Kanal ve Tarih

Çat Kapı Aşk filmi televizyon seyircisiyle ilk kez Fox tv’de buluşacak.

Başrollerinde Jess Molho, Müge Boz ve Nergis Kumbasar’ın yer aldığı Çat Kapı Aşk filmi 24 Mayıs Cuma günü saat 21.00’de Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Çat Kapı Aşk’ın Konusu Ne?

TV’de ilk kez yayınlanacak olan filmde; Su, hayatının aşkının bir gün mutlaka kendisini bulacağına inanan hayalperest bir kadındır. Aras ise, herkesten gizlemeye çalıştığı rahatsızlığından muzdarip olan genç bir avukattır. Bir gün Su, Aras ile yolda çarpışınca onun hayatının aşkı olabileceğini düşünür. Hayatının aşkının o olup olmadığına dair bir işaret bekleyen Su, çok geçmeden bir mucize ile karşılaşır. Alt katına taşınan ve kendisinden gürültü yaptığı için şikayetçi olan komşusuna daha görmeden sinir olan Su, komşusunun Aras olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşar. Beklenen aşk bacayı sardığında ise Aras ve Su kendisini masalsı bir hikayenin içerisinde bulur.

Çat Kapı Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu

Çat Kapı Aşk filminin başrollerinde Müge Boz, Nergis Kumbasar ve Jess Molho yer alıyor. Filmin diğer rollerinde ise Duygu Çetinkaya, İbrahim Selim, Gümeç Alpay, İpek Bağrıaçık, İlayda Fidanlık, Erim Özşen ve Nedim Saban yer alıyor.

Çat Kapı Aşk Filmi Künye

Çat Kapı Aşk filminin yönetmen koltuğunda Erhan Baytimur oturmakta. Filmin senaryo yazarlıklarını ise Nesrin Zamur ile Deniz Güney İşintek birlikte yapmakta.

Çat Kapı Aşk filminin yapımcısı ise Jafar Akhundzade.

Müge Boz Kimdir?

Çat Kapı Aşk filminin başrol oyuncusu Müge Boz 13 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki güzel oyuncu Koç burcu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. Çeşitli reklam filmlerinde oynayarak tanındı.

Müge Boz’un Yer Aldığı Yapımlar

2008 – Melekler Korusun (dizi)
2011 – Toprağın Çocukları (sinema)
2011 – Şüphe (dizi)
2011 – Karakol-Herkes Adalet İster (dizi)
2012 – Leyla ile Mecnun (dizi)
2012 – Bir Hikayem Var (sinema)
2012 – Karaoğlan (sinema)
2013 – Yalan Dünya (dizi)
2013 – Aşk Emek İster (dizi)
2013 – Bu İşte Bir Yalnızlık Var (sinema)
2014 – Gurbette Aşk (dizi)
2014 – Arka Sokaklar(Ece Dündar) (dizi)