Çarpışma Final Mi Yapıyor? Hangi Ünlü Oyuncu Çarpışmaya Veda Etti?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 19:23
0

Show Tv’nin sevilen dizisi Çarpışma final mi yapıyor? Yayınlandığı günden beri kitleleri ekrana kilitleyen dizi yeni sezonda ekranlarda yer alacak mı? Çarpışma dizisi çok sevilmiş olsa da reytinglerde aynı başarıyı tutturamadı. Başarılı kadrosu ile dikkat çeken dizinin hikayesi de oldukça çarpıcıydı.

Yayınlandığı gün ve saatte reytinglerde ilk 5 e giremeyen dizinin final kararı aldığı duyurulmuştu. Kanal reytinglerin düşük olmasını reklam gelirlerini karşılayamaması nedeniyle Show tv’nin iddialı dizisi Çarpışma 24. bölümüyle final yaparak ekrana veda edecek.

Çarpışma’nın  Oyuncularından Veda Mesajı!

Çarpışma dizisi 30 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan 24. bölümüyle ekranlara veda ediyor.  Dizinin başarılı oyuncuları final bölümü çekimleri tamamlanmasının ardından veda etmeye başladı.Show tv’nin iddialı yapımı Çarpışma’nın final bölümünün çekilmesinden sonra dizinin başrol oyuncularından Onur Saylak ise final öncesinde sosyal medya sayfasından bir veda paylaşımı yaptı.

Onur Saylak Kimdir?

Arif Onur Saylak, 12 Eylül 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nde okurken ayrılarak Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde okumaya devam etti. Bu arada üniversitenin İletişim Fakültesi Tiyatro Topluluğunda tiyatro yapmaya başladı.

Amatör tiyatro oyunlarında yer aldı. Bundan sonra hayatının geri kalanını aktör olarak sürdürmeye karar verdi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden de ayrılarak Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nün imtihanlarını kazandı ve orada okumaya başladı.

2010 yılında başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in bulunduğu “Gönülçelen” adlı dizide oynadı. 2014 yılında “Hayat Ağacı” adlı dizide Kenan Bal, Ayşe Tunaboylu, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Özge Özberk, Tolga Güleç , Beyza Şekerci ile birlikte oynadı.