Çarpışma 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 23:06
0

Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında bu hafta ekrana gelen bölümü nefes kesti. Uzun süredir sevilerek dizi 23. bölümü ile seyircisi ile buluştu. İzleyenlerine güzel bir akşam geçirten dizinin sosyal platformlarda yine en çok izlenen dizi oldu

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

Çarpışma dizinin her hafta artan reyting oranlarının ivme kazanacağı düşünülürken dizi bu hafta açıklanan reyting oranlarında üst sıralara yükseldi. Perşembe akşamları diğer kanallarda ki başarılı işler arasından bir türlü sıyrılan dizinin kanalından artık final sesleri yükselmeye başladı.

Perşembe günleri reytinglerde zirvenin sahibi yine değişmedi. Bir zamanlar Çukurova dizisi yine zirveden göz kırptı. Fatih portakal, Avlu, ve Final bölümü ile ekrana gelen Bizim Hikaye’nin ilk 5 den yerini alması şaşırtmadı. 23 Bölümü ile ekrana gelen çarpışma dizisi de yüksek reyting aldı.

 Çarpışma Dizisinin 24. Final Fragmanı Yayınlandı Mı?

Show tv’nin sevilen Çarpışma dizisi bu hafta 23. Bölümü ile ekrana geldi. Sezon Finali Fragmanı 24. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sitemizde izleyebilirsiniz.

Çarpışma Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Cansız Kadir’i Zeynebe götürür  ve Kadir büyük bir tuzağın içinde bulur kendini. Zeynebi kurtarayım derken sıkışan Kadir ne yapacağını bilemez. Veli, Cansızı öldürme planı yapar. Bu sırada Cansız da kaçmak için uğraşıyordur. Veli amacına ulaşır ve Cansızı vurur. Daha sonra da buralardan gitmem lazım diyerek vedalaşmaya başlar. Tam bu sırada gelen bir not ile tüm planları alt üst olur. Çarpışma da neler yaşanacak? Gelecek bölümde izleyeceğiz.