Canevim Taylan Kimdir? Özgür Çevik Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Rol Aldı?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 11:07
0

Atv ekranlarında 27 Mayıs Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyiciyle buluşacak olan Canevim dizisi iddialı kadrosu ile dikkat çekiyor.

Yaz ekranının en iddialı dizileri arasında şimdiden yerini alan Canevim dizisi genç oyuncular Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’i başrollerde buluşturuyor.

Pazartesi akşamları saat 20.00’de atv’de yayınlanacak olan Canevim dizisi duygusal senaryosu ve geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Koliba Film tarafından hayata geçirilen Canevim dizisinin yapımcısı Ata Türkoğlu. Dizinin yönetmen koltuğunda Adnan Güler otururken senaryo yazarlıklarının ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura birlikte üstleniyor.

Zengin Oyuncu Kadrosu

Canevim dizisinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı gibi isimler var.

Özgür Çevik Kimdir?

Canevim dizisinde dikkat çeken bir rol ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü oyuncu Özgür Çevik kimdir?

Canevim Taylan kim? Özgür Çevik kimdir? Özgür Çevik nereli? Özgür Çevik kaç yaşında? Özgür Çevik evli mi? Özgür Çevik eşi kim? Özgür Çevik burcu ne? Özgür Çevik kız arkadaşı var mı? Özgür Çevik boyu kaç? Özgür Çevik burcu ne?

Özgür Çevik 27 Mayıs 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 38 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burcu. Özgür Çevik 1,82m boyunda 75 kg. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2004 yılında atv ekranlarında yayınlanan Akademi Türkiye müzik yarışmasına katılarak geniş kitlelerce tanındı. Yarışmanın hemen ardından Kanal D’de yayınlanan Yabancı Damat dizisinde Niko karakterine hayat vererek ününü pekiştirdi.

Rol aldığı diziler arasında; Avrupa Yakası, Kavak Yelleri, Gece Sesleri, Balkan Düğünü, Kırgın Çiçekler ve Can Kırıkları yer almakta.

Canevim Taylan Kimdir?

Özgür Çevik, Canevim dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Ceylan karakterine saplantılı bir aşk besleyecek olan sorunlu karakter Taylan’a hayat verecek. Eve temizliğe gelen Ceylan’ı taciz eden ve çok sert bir tepki gören Taylan, genç kıza aşık olacak. Ceylan’ı sevdiği adam Ömer’den koparmak için elinden geleni yapar.