Canevim Ömer Karakterini Canlandıran Aras Aydın Kimdir?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 23:10
0

ATV’nin yeni  yaz dizisi Canevim’in merak edilen yakışıklı oyuncusu  Ömer karakterini kim canlandırıyor? Oyuncu daha önce oynadığı yapımlardan hatırlansa da bu dizide şimdiden parladı denilebilir. Gerçek adı Aras Aydın olan yakışıklı oyuncunun kimliği karakteri ve hayatı merak edilenler arasında.

Canevim Ömer dizisindeki başrol oyuncusu Ömer Kimdir ? Başarılı bir senaryo güçlü bir  kadro ile Haziran ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Canevim dizisinin sezon başlangıç saati belli oldu. Tanıtımından ilk fragmana kadar herkes tarafından merak edilmeye başlanan dizi  27 Mayıs Pazartesi günü yayın hayatına başla kararı aldı. Bu yazımız da Can evim dizisinin Ömer’ini tanıyalım.

Canevim dizisi Koliba Film tarafından Atv için hazırlanan yeni bir yaz dizisi kadrosunda Canevim Dizisi Ömer’i yani Aras Aydın’ın yanı sıra bir çok diziden tanıdığımız isimler var bunlar; Biran Damla Yılmaz, Bedia Ener, Zuhal Gencer, Hamza Rıza Akın gibi güçlü oyuncular yer alıyor. Yaza bomba gibi hazırlanan yapımın yayın hayatına başlamasına az bir süre kaldı.

ARAS AYDIN KİMDİR?

Canevim dizisinin Maraz Ömer’i; Aras Aydın Eskişehir doğumlu 1989 doğumlu olan yakışıklı genç oyuncu 30 yaşında, boyunu merak eden Ömer hayranları Aras Aydın 1.85 boyundadır. Müziğe olan ilgisini daha önce yapılan röportajlarda da söyleyen Aras Aydın Davul, Piyano ve gitar çalmakta başarılıdır.

Dizinin içerisinde de Ömer’in gitar ile çaldığı bir müzik olacağından şimdiden şüphemiz yok. Daha önce rol aldığı diziler; Öğretmen Kemal, Şefkat Tepe, Kiraz Mevsimi, Saklı Kalan, İnadına Aşk, N’olur Ayrılalım, Altınsoylar, Oğlan Bizim Kız Bizim ve Masum Değiliz dizilerinde rol almıştır. Son olarak Canevim dizisinde ‘Ömer’ karakterine hayat vermektedir.