Canevim Elvan Kimdir? Gerçek Adı Nedir?


Güncelleme: 28 Mayıs 2019 : 00:01
0

Atv ekranlarında ilk bölümü ile ekran gelen Canevim yaza damga vuracak gibi gözüküyor. Atv’nin yaz sezonunun iddialı yapımlarından olan Canevim çok beğenildi. Canevim’in ilk bölümünün yayınlanmasının ardından dizide oynayan karakterler merak ediliyor.

Özellikle dizinin başrol oyuncusunun ablası Elvan karakteri kimdir? Elvan’ın gerçek adı nedir? Canevim Elvan karakterini canlandıracak olan oyuncu Burcu Tuna kaç yaşındadır? Burcu Tuna hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Burcu Tuna Kimdir?

Canevim dizisinde Elvan karakterini canlandıran Burcu Tuna 1986 yılında Ankara’da doğmuştur. 33 yaşında olan Burcu Tuna 2002 yılında TRT sanatçısı Ahat Uruk ile evlenmiş.Boşanma davası  yılında boşanmış.  Burcu Tuna Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Bölümü mezunudur.

İlk oyunculuk kariyeri olan reklam sektöründe Samsung, Superonline, Alo gibi reklamlarda oynadı.  Başarılı oyuncunun ilk dizi projesi Babam ve Ailesi’nde olmuştur. Sen Benimsin, Kurşun Yarası, Kavak Yelleri, Kasırga İnsanları, Muhteşem Yüzyıl, Eve Düşen Yıldırım gibi dizilerde rol almıştır.  İlk sinema deneyimi ise Dondurmam Gaymak filmi olmuştur. Filmde Zeynep karakterine can vermiştir.

Ünlü oyuncu son olarakta Canevim dizisinde rol alan oyuncu Dondurmam Gaymak filminde Zeynep karakterini oynamıştır.

Canevim Elvan Kimdir?

Canevim dizisindeki Elvan Haksever ailesinin en büyük kızıdır.  Kötü bir deneyim yaşayan evlilik tecrübesi olan Elvan karakterinin Ayşe adında bir de kızı vardır. Kızını da alıp baba evine gelen Elvan’ı çok kötü günler bekliyor gibi gözüküyor.