Canevim Elvan Kimdir? Burcu Tuna Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 14:05
0

Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Canevim dizisi iddialı kadrosu ile dikkatleri üzerine topladı.

Atv’nin yaz ekranında en iddialı dizileri arasında olan Canevim’in başrollerinde Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve Özgür Çevik yer alıyor.

İlk Bölüm Ne Zaman?

Canevim dizisi ilk bölümü ile 27 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de atv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Canevim Dizisi Oyuncuları

Canevim dizisinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı gibi isimler var.

Koliba Film tarafından hayata geçirilen Canevim dizisinin yapımcısı Ata Türkoğlu. Dizinin yönetmen koltuğunda Adnan Güler otururken senaryo yazarlıklarının ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura birlikte üstleniyor.

Canevim Elvan Kimdir?

Haksever ailesinin ilk çocuğu olan Elvan psikolojik sorunları olan bir karakter. Ayşe adında bir kızı olan Elvan kötü bir evlilik geçirmiş ve babasının evine geri dönmüştür. Ancak baba evinde de başına beklenmedik olaylar gelecektir.

Burcu Tuna Kimdir?

Canevim dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın hayat verdiği Ceylan karakterinin ablası Elvan rolüyle Burcu Tuna izleyicilerin karşısına çıkacak.

Canevim dizisinde Elvan karakterini canlandıracak olan Burcu Tuna Kimdir?

Burcu Tuna kaç yaşında? Burcu Tuna hangi dizilerde rol aldı? Burcu Tuna eşi kim? Burcu Tuna dizileri neler? Burcu Tuna boyu kaç?

Genç oyuncu Burcu Tuna 1986 yılında Ankara’da dünyaya geldi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

Rol Aldığı Yapımlar

Çeşitli reklam filmleri ve tiyatro oyunlarında yer alarak sektörde kendine yer bulan Burcu Tuna, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı cariye karakteri ile geniş kitlelerce tanındı.

Burcu Tuna ilk olarak Babam ve Ailesi dizisi ile televizyon ekranlarında boy gösterdi. Daha sonra, Sen Benimsin, Kurşun Yarası, Kavak Yelleri, Kasırga İnsanları, Muhteşem Yüzyıl, Eve Düşen Yıldırım gibi dizilerde rol aldı.

Son olarak atv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Canevim dizisinde Elvan karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Burcu Tuna 2005 yılında gösterime giren Dondurmam Gaymak filminde Zeynep karakterini canlandırarak sinema perdesinde de boy gösterdi.