Canevim Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı!


Güncelleme: 15 Haziran 2019 : 21:40
0

Atv kanalında yayınlanmaya başlayarak yaz dizileri arasında yerini alan Canevim ekibine iki yeni isim daha katıldı.

Pazartesi akşamları atv ekranlarında izleyici ile buluşan Canevim dizisinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik yer alıyor.

İşte Yeni İsimler

İzleyiciler tarafından beğeni ile izlenen Canevim dizisinin ekibi genişliyor. Diziye iki yeni isim daha katıldı. Canevim dizisinin yeni bölümlerinde Kristina karakterine Slagana Vujosevik hayat verirken, Fikret karakterini ise Cenk Hakan Köksal canlandıracak.

Ortalığı Karıştırmaya Geliyor!

Canevim’de Kars’ta Ömer’in (Aras Aydın) şantiyedeki meslektaşının yeni tanıştığı Kristina’yı canlandıracak olan Slagana Vujosevik, etkileyici güzelliği ve ortalığı karıştıracak. Cenk Hakan Köksal ise dizide Kristina’nın belalı sevgilisi Fikret rolünü oynayacak.

Atv’nin yaz ekranında izleyiciyle buluşan dizisi Canevim 27 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Canevim Oyuncu Kadrosu

Canevim dizisinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları arasında ise; Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı gibi isimler var.

Can Evim Dizisi Künye

Koliba Film tarafından hayata geçirilen Canevim dizisinin yapımcısı Ata Türkoğlu. Dizinin yönetmen koltuğunda Adnan Güler otururken senaryo yazarlıklarının ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura birlikte üstleniyor.

Cenk Hakan Köksal Kimdir?

Cenk Hakan Köksal, 1982 yılında Erzincan’da dünyaya geldi.

Eğitimini İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra ise İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro Yönetmenliği Bölümünü tamamlamıştır ve şu anda Oyuncu Tayfası oyunculuk atölyesinde eğitim vermektedir.

İlk dizi deneyimini 2013 yılında rol aldığı Bir Kezban Bir Mahmut dizisi ile yaşamış; 2015 yılında ise Gamsız Hayat dizisinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Cengiz karakterine hayat vererek geniş kitlelerce tanındı.