CANEVİM 8.BÖLÜMDE CEYLAN TAYLAN’A YAKLAŞIYOR!


Güncelleme: 20 Temmuz 2019 : 02:42
0

Başrollerini Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik’in paylaştığı ve pazartesi akşamları Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Canevim dizisinin 8.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Reytingleri kısa sürede alt üst eden dizinin bu bölümünde Ceylan’ın Taylan’a doğru yaklaşması dikkatleri çekiyor. İşte detaylar…

CEYLAN ÖMER’İ DİNLEMİYOR!

Fragmanda Ceylan’ın, Ömer’in açıklamalarını hiçbir şekilde dinlememesi öne çıkıyor. Ayrıca, Taylan ile yavaş yavaş yakınlaşmaya başlıyor. Ömer, Ceylan’ın peşini bırakmaya niyetli değilken, Taylan’ın da boş durmadığı anlaşılıyor. Kancayı bir kez daha Ceylan’a takmak için adeta fırsat yaratmaya çalışıyor. Bu doğrultuda attığı ilk adım da Ömer’i adamlarına dövdürtmek oluyor. Seyircileri son derece hareketli bir bölüm bekliyor. Ceylan ve Ömer arasındaki ayrılığın uzayacağı ve Taylan’la olan sahnelerin de artacağı tahmin ediliyor.

SEYİRCİ CEYLAN’A TEPKİLİ!

Fragmanın yayınlanması üzerine sosyal medyada Ceylan karakterine üst üste tepkilerin geldiği görülüyor. Ömer’i bu kadar çabuk silip atması ve baş düşmanı Taylan’la yakınlaşması oldukça eleştiriliyor. Seyirciler Ceylan’ın tavırlarını son derece abartılı bulduklarını belirtiyor. Eğer konu fazla uzar ve her şey Taylan’ın ekseninde dönmeye devam ederse, Ceylan’ın ilk bölümlerdeki sevilen hallerine dönmesi zor gözüküyor. Şimdi son yayınlanan bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

7.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Atölyenin açılışında Kristina’yla bir arada görülen Taylan’ın, şüphe uyandırmadan bu işin içinden sıyrılması çok zor oldu. Taylan’ın Ömer’in yüzüne karşı meydan okuması, Ceylan’la Ömer arasında büyük bir çatışma başlattı. Artık Ömer’in hedefindeki kişi Taylan’dı. Diğer taraftan Taylan, Ceylan’la baş başa kalmak için hiçbir fırsatı kaçırmadı. Ceylan, Taylan’ın gittikçe belirginleşen tavırları sonucunda artık onun ilgisinden neredeyse emindi. Ancak Taylan’dan beklenmedik anda bir manevra daha geldi.

Haksever ailesinin yaşadığı maddi sıkıntılar ise Elvan’ın hayatında yeni bir sayfanın açılmasına yol açtı. Elvan’la sürekli çatışma halinde olan Müjgan’ın hiç beklemediği bir anda karşına çıkan kişi, genç kızı çok etkiledi.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

8.bölüm 2.fragmanı için tıklayınız.