Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’dan Kötü Haber Geldi! Burcu Kıratlı Boşanıyor Mu?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 04:09
0

Sevilen oyuncu Burcu Kıratlı olay düğününden sonra tekrar gündeme geldi.  Ocak ayında Hollanda’nın Amsterdam şehrinde evlenen Burcu Kıratlı bu sefer gündeme kötü bir haberle düştü. Ünlü popçu Sinan Akçıl ile evliliğini sonlandırma kararı mı aldı. İkilinin arasının uzun zamandır bozuk olduğu haberleri gelirken ünlü oyuncu tarafından bir açıklama gelmemişti.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Neden Boşanıyor?

İkilinin aralarındaki sorunları çözemedikleri ve evleri ayırdıkları söyleniyordu. Boşanma haberinden avukatları ‘yaşadıkları kriz  nedeniyle  anlaşmalı boşanma yapacak’ açıklaması yapıldı.

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı Ne Zaman Boşanacak?

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı ‘nın Ramazan Bayramı’ndan sonra boşanacakları ortaya çıktı. Bu süreçte oldukça yıpranan çiftin avukatları boşanma dilekçelerini mahkemeye verdiler ve dava sürecini, dava tarihini bekliyorlar. buBurcu Kıratlı Kimdir?

İstanbullu olan Burcu Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamlayarak Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden lisans derecesi ile mezun olmuştur.

İlk dizi deneyimi 2010 yılında oldu Elde Var Hayat isimli dizide Yağmur karakterini canlandırdı. 2013 yılında ise Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde Helin karakteri ile ilk sinema projesine imza attı.

2014 yılında vizyona giren Peri Masalı filminde Peri karakterini canlandırdı.  Yakın tarihte başarılı bir çok yapımda yer alan Burcu Kıratlı  en son Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe karakteriyle izleyici karşısına çıktı. 2015 yılında Bizim Hikaye isimli filmde Elif karakterine hayat verdi. Aşk ve Mavi dizisinde, “Mavi” karakterini canlandırarak Emrah ile kamera karşısında geçti.