Burak Deniz’in Yeni Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Patron Dizisi Hangi Kanalda? Patron Dizisi Fatih Kim?


Güncelleme: 26 Haziran 2019 : 16:33
0

Son olarak Fox tv’de yayınlanan ve final yaparak ekranlara veda eden Bizim Hikaye dizisinde rol alan Burak Deniz’in yeni projesi belli oldu.

Genç oyuncu Burak Deniz’in yeni sezonda hangi yapımda yer alacağı ortaya çıktı. Burak Sevinç yeni sezonda Patron adlı dizi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Patron Dizisi Hangi Kanalda?

Kısa sürede dizilerin aranılan oyuncuları arasına girmeyi başaran Burak Sevinç’in yeni projesi Patron dizisi Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Patron Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burak Sevinç Patron dizisinde finans uzmanı Fatih karakterini canlandıracak. Dizide Burak Sevinç’in partnerini kimin oynacağı henüz açıklanmadı.

Patron Dizisi Künye

Dizinin yapımcılığını Tims&B üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturacak.

Patron Dizisi Yayın Günü Belli Mi?

Show tv ekranlarında yer alacak olan Patron dizisinin yayın tarihi ve yayın günü ise henüz belli değil.

Burak Sevinç Kimdir?

Burak Sevinç 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen İzmit’lidir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. Burak Deniz 1.85 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur.

İlk kez 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisi ile ekranlarda yer alan Deniz, 2015 yılında yayınlanan Medcezir dizisindeki Aras karakteriyle dikkatleri üstüne çekti.

Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı.

2012 yılında “Sultan” dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşilçay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrıöğen ile oynadı.

2013 – 2014 yılları arasında “Kaçak” dizisinde Burak Topçuoğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hakman, Begüm Birgören, Yağmur Tanrısevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin ile beraber rol almıştır.

2015 yılında “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Burak Deniz, son olarak Fox tv ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizide Barış karakterine hayat verdi.

Burak Deniz’in Rol Aldığı Yapımlar

2017 – Bizim Hikaye
2016 – Aşk Laftan Anlamaz
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Toprak) (TV Dizisi)
2015 – Medcezir (Aras) (TV Dizisi)
2013 – 2014 – Kaçak (Burak Topçuoğlu) (TV Dizisi)
2012 – Sultan (Tarık) (TV Dizisi)
2011 – Kolej Günlüğü (Onur) (TV Dizisi)