Black Mirror 5. Sezon Fragmanları Yayınlandı! İşte Black Mirror 5. Sezon Bölümlerinin Konuları


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 21:59
0

Netflix’in tüm dünyada beğeniyle izlenen distopik serisi Black Mirror’un beşinci sezonunun yayınlanmasına sayılı günler kaldı.

Hayranlarının uzun süredir merakla beklediği Black Mirror dizisinin beşinci sezonu 5 Haziran’da Netflix üzerinden tüm dünyada aynı anda yayınlanmaya başlayacak.

Black Mirror’un beşinci sezonu yalnızca üç bölümden oluşmakta. Netflix, Black Mirror’un üç bölümüne ait kısa bilgileri ve fragmanları bugün paylaştı.

İşte Black Mirror dizisinin beşinci sezonunda yayınlanacak üç bölümün konuları…

Black Mirror 5. Sezon 1. Bölüm: Smithereens

Bir taksi şoförü bir anda gündemin odağı haline gelir ve hızlıca kontrolden çıkar.

Serinin son sezonunun ilk bölümünde yer alacak oyuncular ise Andrew Scott, Damson Idris ve Topher Grace.

Black Mirror 5. Sezon 2. Bölüm: Rachel, Jack And Ashley, Too

Yalnız bir genç hayranı olduğu pop yıldızı ile tanışmak ister. Ancak, bu yıldızın cazibesi göründüğü kadar masum değildir.

Dizinin beşinci sezonunun en merak edilen bölümlerinden birisi olacak olan Rachel, Jack And Ashley, Too ünlü şarkıcı Miley Cyrus’ı başrole taşıyor. Bölümün diğer oyuncuları ise Angourie Rice ve Madison Davenport.

Black Mirror 5. Sezon 3. Bölüm: Striking Viper

Yıllar sonra bir araya gelen iki üniversite öğrencisi hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek bir dizi olayla karşı karşıya kalır.

Serinin final bölümünde rol alacak oyuncular; Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff ve Ludi Lin olarak açıklandı.

Yeni Sezonda İzleyicileri Neler Bekliyor?

Serinin yaratıcısı Charlie Brooker Black Mirror’un beşinci sezonu ile ilgili olarak The New York Times’a verdiği röportajda şu açıklamayı yapmıştı:

“5. sezonda, distopik ve negatif olanlar yerine daha optimist bölümler ve hikayeler üzerinde çalışıyoruz. Diziyi bizim için ilginç kılmaya devam etmek istiyoruz.”

Black Mirror dizisinin beşinci sezonuna dair ilk fragman da sosyal medya üzerinden yayınlandı. Üç bölümle izleyicilerin karşısında olacak olan beşinci sezon bölümlerinden birinde DC ve Marvel filmlerinde yer alan isimler karşı karşıya geliyor. Anthony Mackie ile Yahya Abdul-Mateen II Black Mirror’un beşinci sezonunda yer alan üç bölümden birinde hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni bölümlerini merakla bekleyen izleyiciler için büyük bir sürpriz yapan Netflix, Black Mirror’un yeni bölümlerinin 5 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

Black Mirror yapımı son olarak beşinci sezon öncesi yayınladığı interaktif film Bandersnatch ile çok konuşulmuştu.