BİZİM HİKÂYE’NİN FİNALİNDE DÜĞÜN VE DOĞUM BİR ARADA!


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 02:41
0

Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Perşembe akşamları Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkan Bizim Hikâye 70.bölümüyle final yapıyor. 23 Mayıs akşamı yayınlanacak olan final bölümünün 2.fragmanı çıktı. İşte detaylar…

CEMİL VE ÇİÇEK EVLENİRKEN FİLİZ DOĞURUYOR!

İlk tanıtımda, eski bölümlerden sahneler ağırlıktayken ikinci tanıtım finalde neler olacağına dair izleyiciye ipuçları veriyor. Cemil ve Çiçek’in sade bir düğünle evlendiği ekrana yansıyor. Ancak, nikâhlarının kıyıldığı sırada Filiz’in doğum sancıları başlıyor. Barış panik halde onu hastaneye götürüyor ve doğumunda da yanında olarak elini tutuyor. Filiz doğumunu Barış’ın yapmasını istiyor ancak beklemediği bir sürprizle karşılaşıyor. Daha önce kocasından kıskandığı Neslihan Filiz’in doğumunu yapmak için doğumhaneye geliyor. Filiz itiraz etse de işe yaramıyor. Sancılı saatlerden sonra nihayet Filiz bebeğini kucağına alıyor. Final bölümünün de, oldukça renkli ve her cephede seyirciyi güldürecek sahnelerle ekrana geleceği anlaşılıyor. Sosyal medyada da izleyiciler, dizinin mutlu son yapmasına sevinirken bu kadar çabuk bitmemesi gerektiği tarzda yorumlar yapıyor. Tadında bittiği kanısına varan görüşlerde bulunuyor. Sezon başından bu yana Bizim Hikaye, özellikle de Nihal konusu yüzünden çok fazla tepki alıyordu. Nihal ve oğlunun gitmesinden sonra da, Filiz ve Barış arasındaki yanlış anlaşılmalara geri dönülmesi de klişe kaçıyordu. Her şeye rağmen iki sezon boyunca kendini izlettirmeyi başararak, artık kendine yakışır bir finalle de ekrana veda ediyor. Şimdi yayınlanan son bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

69.BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Filiz Barış’ın gönlünü alabilmek için epey bir çaba sarf etmişti. Ancak Barış hemen pes etmeye niyetli değildi. En sonunda hastası gibi kontrole gidince, Barış onu ultrasona aldı. Bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğunu öğrendiler. Barış bu haberi duyunca daha fazla kendine hâkim olamayarak Filiz’e sarıldı ve aradaki buzlar eridi. Mutlu haberin şerefine karı koca küçük bir kaçamak yapmak için uzaklaşsa da, gittikleri yerde de dertler peşini bırakmadı.

Diğer taraftan mahallede Çukur dizisini andıran karakterler kendini gösterdi. Mahallenin üzerine çöken bir bela tüm Elibolların kâbusu olmayı başardı. Herkesi tek tek morartana kadar döven bu grubun karşısında Elibol ailesi ne yapacağını bilemedi. Fikri ve Ersin’de okulda yaptıkları dolandırıcılık yüzünden tutuklanınca işler iyice sarpa sardı. Mahalleyi kurtarmak için tek seçenekleri ise Fikri Elibol’u kaçırmaktı.

70.bölüm 2.fragman için tıklayınız