Bizim Hikaye’nin Final Tarihi Değişti! Bizim Hikaye’nin Final Bölümü Ne Zaman?


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 23:41
0

Perşembe akşamları Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşan Bizim Hikaye final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Baş rollerinde Hazal Kaya, Burak Sevinç gibi isimlerin yer aldığı Bizim Hikaye dizisi final yapıyor.

Fox tv’nin iki sezondur beğeni ile izlenen dizisi Bizim Hikaye 70. bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor.

Fox tv 16 Mayıs Perşembe günü Bizim Hikaye’nin yeni bölümünü yayınlamayarak büyük bir şok yaşattı! Bizim Hikaye’nin final bölümü yerine Fox tv ekranlarında başrolünde Demet Akbağ’ın yer aldığı Türk filmi Nadide Hayat izleyici ile buluştu.

İşte Final Tarihi

Bizim Hikaye dizisinin final bölümünün ise 23 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00’de Fox tv ekranlarında olacağı açıklandı. Mutlu bir sonla ekranlara veda etmeye hazırlanan Bizim Hikaye dizisi iki sezonluk ekran macerasını sonlandırmış olacak. Dünyaca ünlü dizi Shameless’ın uyarlaması olan Bizim Hikaye, 2. sezon sonunda final yaparak ekrana veda edecek.

Bizim Hikaye Oyuncu Kadrosu

Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde Hazal Kaya, Burak Deniz, Reha Özcan, Alp Akar, Ömer Sevgi, Yağız Can Konyalı, Nejat Uygur ve Zeynep Selimoğlu gibi isimler yer alıyor.

Bizim Hikaye Künye

Med Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Bizim Hikaye dizisinin yapımcı koltuğunda Fatih Aksoy oturmakta. Senayosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un birlikte kaleme aldıkları Bizim Hikaye dizisinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstlenmekte.