BİZİM HİKÂYE MUTLU SONLA EKRANLARA VEDA ETTİ!


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 05:41
0

Başrollerini Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın paylaştığı Bizim Hikâye dizisi, dün akşam yayınlanan 70.bölümüyle son kez ekranlardaki yerini aldı. Mutlu bir finalle izleyicisine veda etti. İşte detaylar…

FİKRİ DEĞİŞMEYE KARAR VERDİ!

Final bölümündeki en şaşırtıcı gelişmelerden birisi dizinin başından beri çocuklarının başını türlü derde sokan Fikri’nin değişmesi oldu. Ölümden kıl payı kurtulduktan sonra, geçmişte yaptığı hatalarla yüzleşme fırsatı buldu. Bundan sonra iyi bir baba olmaya karar vererek, çocuklarının hayatlarını yoluna sokmak için çabalamaya başladı. Bu sırada, Filiz de kendi bebeği doğana kadar kardeşlerine yardım için harekete geçti. Minibollar okulda çok etkileyici bir gösteri sahneleyerek Filiz’in duygulanmasına neden oldu.

CEMİL VE ÇİÇEK EVLENİRKEN FİLİZ SANCILANDI!

En güzel gelişmelerden biri de Cemil ve Çiçek’in sade bir düğünle evlenmesi oldu. Herkes mutlu bir şekilde eğlenirken, Filiz’in doğum sancıları başladı. Barış panik halde Filiz’i hastaneye götürdüğünde, Filiz doğumunu kocasının yapmasını istedi. Ancak, Barış’ın heyecandan eli ayağına dolandığı için yapamayacağını söylemesi üzerine doğumhaneye sürpriz bir şekilde Neslihan girdi. Filiz sancılarla boğuşurken “Kocamın sevgilisi mi doğurtacak beni” demesi çoğu izleyiciyi gülmekten kırdı geçirdi. Neslihan “Filiz kırıyorsun beni” dese de başarılı bir şekilde doğumu gerçekleştirdi. Filiz ve Barış en sonunda kızlarını kucaklarına aldı.

SÜRPRİZLER BİTMEDİ!

Tüm aile Filiz ve Barış’ın yanında hastanedeyken, sürpriz üstüne sürpriz yaşandı. Filiz, Almanya’daki Tülay’dan Tufan’a pek de sevinmeyeceği bir haber verdi. Tülay’ın Almanya’da birini bulduğunu ve onunla evleneceğini söyleyince Tufan üzüldüğünü gizleyemedi. Ardından odaya Zihni girdi ve paraları Fikri’ye verdiğini söylemesi üzerine, hepsi birden panik oldu. Lokantanın, evin her şeyin ellerinden gittiğini düşündüler. Ancak, değişmeye karar veren Fikri beklenmeyen bir hamleyle hastaneye geldi. Bir adet tapu çıkartarak, apartman aldığını ve herkesin artık bir evi olduğunu belirtti. Bu zamana dek paraları hep kendisi için harcayan Fikri’nin bu hareketi karşısında hiçbiri şaşkınlığını gizleyemedi. Herkesin hayatının rayına girmeye başlamasıyla da Bizim Hikaye serüveni sona ermiş oldu. Sosyal medyada,  dizinin bitmesine ne kadar üzülse de, mutlu bir finalle noktalanmasına memnun olduklarını gizlemedi.