Bir Zamanlar Çukurova Tecavüz Mağduru Gülten’in Yeni Aşkı Kim? Selin Genç Kimdir?


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 23:36
0

Atv’nin her kategoride reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova 32 son bölümü ile atv ekranlarında yayınlandı. Soluksuz bir seyir keyfi yaratan dizi özellikle son sahnesi başta olmak üzere Bir Zamanlar Çukurova izleyenleri yine Atv ekranlarına kilitledi.

Dizinin sona ermesiyle birlikte izleyiciler “Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak sorusunu aramaya başladılar. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisini yayınlanan son bölümü ile yine reyting oranlarında zirvede yer aldı. Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova sürükleyici hikayesi ile dizi severler tarafından yakından takip ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova  teyze oğlu Ercüment’in tecavüzüne uğrayan Gülten karakteri çok konuşuldu.

Bir  zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde Ercüment tarafından tecavüze uğrayan Gülten’in Fekeli ailesinden bir genç talibi oldu. Yaşadığı olaydan dolayı istese de çocuğa evet diyemez. Bu yaşananlardan sonra dikkatleri üzerine çeken Gülten karakterini kim oynuyor? Bir zamanlar Çukurova dizisinde temizlikçi kız Gülten kimdir? Gülten karakterini kim oynuyor. Bu karaktere can veren  başarılı oyuncu Selin Genç Kimdir?

Selin Genç Kimdir?

Selin Genç, 1994 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile yaşayan Selin Genç kimdir? Bir Zamanlar Çukurova’nin başarılı oyuncusu Selin Genç’ yakından tanıyalım.

Selin Genç, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk üzerine eğitim görmüştür. Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandıran

 Selin Genç’in rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Bir Zamanlar Çukurova (Gülten) (TV Dizisi)