Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Yeni İsim! Bir Zamanlar Çukurova Behice Hekimoğlu Kimdir?


Güncelleme: 25 Eylül 2019 : 14:57
0

Atv’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova’ya yeni bir isim daha katıldı. Perşembe akşamları atv ekranlarında izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürpriz transfer!

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş gibi isimlerin yer aldığı diziye televizyon dizilerinin aranılan isimlerinden Esra Dermancıooğlu katıldı.

Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde canlandırdığı rol ile üne kavuşan Esra Dermancıoğlu, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Müjgan’ın halası Behice Hekimoğlu karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Behice Hekimoğlu Kimdir?

İkinci sezonu ile atv ekranlarında yerini alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Behice Hekimoğlu fırtınası esecek!

Diziye Doktor Müjgan’ın halası olarak dahil olacak Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, alımlı, flörtöz ve zeki Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirecek. Her türlü sırra fena halde meraklı olan Behice, yaşadığı bir takım olayların ardından Adana’ya yeğeninin yanına sığınıp Fekeli’nin konağına yerleşecek.

Esra Dermancıoğlu Kim?

Esra Dermancıoğlu 7 Aralık 1968 yılında dünya geldi. 51 yaşındaki oyuncu Yay burcu.

Eğitimini Pierre Loti lisesinde tamamlayan Dermancıoğlu, daha sonra Franklin College İsviçre’de eğitimini sürdürmüştür.

Dermancıoğlu, Şahika Tekand’ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi ve Derya Alabora’nın konservatuvarında ses dersleri almıştır.

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak, bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel’in teklifi ile başlayan Dermancıoğlu, Avrupa Yakası isimli Türk televizyon dizisinin 6. sezonunun 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

2010 yılında ise çekimleri yalnızca bir gün süren Moral Bozukluğu ve 31 isimli filmde rol almıştır.

Ayrıca çeşitli televizyon dizilerinde konuk oyuncu olarak rol alan Dermancıoğlu, Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli televizyon dizisinde Mukaddes rolü ile kameraların karşısına geçmiş ve tanınır olmuştur.

Kadın İşi: Banka Soygunu isimli sinema filminde Dürdane rolünü canlandırmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova

TIMS&B Productions tarafından hayata geçirilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturmakta.

Bir Zamanlar Çukurova Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Uğur Güneş, Vahide Perçim, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Kerem Alışık, Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova’da Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur gibi isimler yer alıyor.