Bir Zamanlar Çukurova 35. Yeni bölüm Fragmanında Neler Oluyor? Züleyha Kimden Hamile!


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 18:01
0

Atv’nin her kategoride reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova 34 son bölümü ile atv ekranlarında yayınlandı. Soluksuz bir seyir keyfi yaratan dizi özellikle son sahnesi başta olmak üzere Bir Zamanlar Çukurova izleyenleri yine Atv ekranlarına kilitledi.

Dizinin 34. bölümü sona ermesiyle birlikte izleyiciler “Bir Zamanlar Çukurova 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusunu aramaya başladılar. Son bölümün final sahnesinde yaşanan Züleyha’nın kan sonuçlarının açıklanması ile Demir de Züleyha da şok oldu. Züleyha hamile. Peki bebeğin babası kim?

Demir’in aklını karıştıran bu durum karşısında Demir’in ne yapacağını merak edenler dizinin 35. Bölüm fragmanını merakla bekliyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisini yayınlanan 34. bölümü ile yine reyting oranlarında rakiplerini geçerek zirvede yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova 35. Yeni bölüm  fragmanı yayınlandı mı? Fragmanda neler oluyor?

Bir Zamanlar Çukurova 35. Yeni Bölüm  Fragmanı Yayınlandı Mı?

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova sürükleyici hikayesi ile dizi severler tarafından yakından takip ediliyor. 34. Bölümünün final sahnesiyle oklar Züleyha’ya çevrildi. İzleyicilerin merakla beklediği 35. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Demir, şimdi Seher’den nasıl kurtulacağını bulmak zorundadır. Seher Hünkar’a bebğin Gaffurdan olduğunu itiraf eder. Hünkar’ın içi rahatlar . Bu gerçeği rahat rahat Züleyha’ya anlatır. Şimdi asıl sorun Saniye ye nasıl söyleneceğidir.

Demir ile Hünkar Gaffur’a gerçeği anlatırken Saniye süphelenir ve onları dinler. Gerçeği öğrenen Saniye ortalığı birbirine katar ve çok üzülür. Boşanmak istediği söyler. Aslına bakılırsa Saniye asıl Seher’in hamile olmasının kendi çocuğunun bir türlü olmamasına daha çok üzülür.