Bir Diziden Daha Final Haberi Geldi! Kuzgun Dizisi Ekrana Veda Ediyor!


Güncelleme: 4 Ekim 2019 : 09:57
0

Star tv ekranlarının iddialı dizileri arasında yer alan Kuzgun’dan kötü haber!

Başrollerinde Barış Arduç, Burcu Biricik ve Onur Saylak gibi önemli isimleri buluşturan Kuzgun dizisi ikinci sezonda beklenen yükselişi gösterememişti.

Geçtiğimiz sezon Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve ilginç senaryosuyla dikkat çeken Kuzgun dizisi ikinci sezona Onur Saylak transferiyle iddialı başlamıştı. Ancak dizi reyting listelerinde yükseliş gösteremeyerek sevenlerini üzmüştü.

Her geçen hafta izlenme oranları daha da düşen Kuzgun dizisinin bitirilmesi kararı alındı. Kuzgun dizisinin 21. Bölüm itibariyle final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Onur Saylak Hamlesi İşe Yaramadı

İkinci sezonun başlamasından itibaren reyting listelerinde ilk ona dahi giremeyen Kuzgun dizisi için final kaçınılmaz oldu. Onur Saylak gibi önemli bir aktörü kadrosuna dahil etmek de Kuzgun dizisinin yükselişini sağlayamadı.

İşte Final Tarihi

Kuzgun dizisinin Star tv’de yayınlanacak 21 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak 21. Bölümü ile final yapacağı öğrenildi.

Kuzgun Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Meryem, Neşe’nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşar. Büyük bir acıyla yüzleşen Meryem, öğrendikleri karşısında ne yapacağını bilemezken tam bu sırada Kuzgun’un eve gelmesi gerginliği tırmandırır. Kumru da bu ana tanık olurken, annesinin herkesten büyük bir sır sakladığını keşfedip peşine düşecek.

Ferman’la kentsel dönüşüm işinde ortak olan Kuzgun, konutlardan bazılarının açık artırmaya çıkılacağını öğrendiğinde deliye dönecek. Dila ve Ferman’la yeniden karşı karşıya gelen Kuzgun’un kahvesinin taranması tansiyonu yükseltecek. Kuzgun’a gittikçe yaklaşan Güneş’in devamlı evden uzakta vakit geçirmesi Neşe ve Ferman’ın dikkatini çekecek. Kuzgun da aslında Güneş’i tanımadığını fark ederken yaşanacak büyük yüzleşme gerilimi tırmandıracak.

Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Burcu Biricik, Barış Arduç ve Onur Saylak’ın başrollerinde yer aldığı Kuzgun dizisinde; Hatice Aslan, Nilperi Şahinkaya, Ahsen Eroğlu, Caner Şahin, Ferit Kaya, İpek Erdem, Derya Beşerler ve Tülay Günal rol alıyor.

Kuzgun Dizisi Künye

Star tv ekranlarında Çarşamba günleri izleyici ile buluşan Kuzgun dizisi Ay Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın yapımcılıklarının üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu oturmakta.

Kuzgun dizisinin senaryosunu ise Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz birlikte kaleme alıyor.