Bir Aile Hikayesi Dizisine Sürpriz Transfer! Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar Kimdir?


Güncelleme: 2 Eylül 2019 : 18:02
0

Fox tv ekranlarında Eylül ayı içerisinde ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Aile Hikayesi dizisine flaş bir isim katıldı!

Başrollerinde Songül Öden, İrem Sak, Birkan Sokullu gibi ünlü isimlerinin yer aldığı Fox tv dizisi Bir Aile Hikayesi’ne hangi ünlü aktör katıldı?

Televizyon, sinema ve tiyatronun aranılan isimlerinden son dönemin en başarılı aktörleri arasında gösterilen Serkan Keskin, Bir Aile Hikayesi dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Leyla ile Mecnun, Beş Kardeş, Ben De Özledim ve Masum gibi dizilerde rol alan Serkan Keskin, Bir Aile Hikayesi’nde Ufuk Damar karakterine hayat verecek.

Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar Kimdir?

Ufuk Damar karakteri, Ezgi Eyüboğlu’nun canlandırdığı Nil karakterinin hayatına giren doktor rolüne hayat verecek. Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Berk karakteri ise eski eşi Nil’i elde etmek için Ufuk Damar’la büyük bir mücadele içerisine girecek.

Bakalım yeni sezonda Bir Aile Hikayesi’nde yer alacak Serkan Keskin nasıl bir performans sergileyecek?

Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı.

Serkan Keskin Kim?

Serkan Keskin, 25 Kasım 1977 tarihinde İzmit’te dünyaya geldi. 42 yaşındaki ünlü aktör Yay burcu.

1997 yılında İzmit Şehir Tiyatrosu bünyesinde açılan tiyatro kursunda oyunculuk hayatına başlamıştır. 1999-2002 yılları arasında olduğu Akademi İstanbul tiyatro okulunda tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’ya katıldı ve uzun yıllar bu grupta oyuncu, yönetmen olarak çalıştı.

2011 yılında yönetmenliğini Onur Ünlü’nün yaptığı “Leyla ile Mecnun” dizisinde Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Zeynep Çamcı, Müge Boz, Melis Birkan, Cengiz Bozkurt ile beraber oynadılar. Dizide canlandırdığı İsmail Abi karakteri Türk televizyon tarihinin en unutulmaz rolleri arasına girdi.
2013 yılında “Ben de Özledim” adlı dizide Ali Atay, Sera Tokdemir, Osman Sonant, Ezgi Çelik, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı.

Serkan Keskin, 2014 yılında yapımcı, yönetmen ve senaristi Onur Ünlü olan “İtirazım Var” adlı sinema filminde Öner Erkan, Büşra Pekin, Osman Sonant ile başrolü paylaştı.

Öte yandan senaryosunu yazıp yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı ve 2015 yılında vizyona giren “Limonata” adlı komedi filmde Ertan Saban ile başrolleri paylaşmıştır.