Bir Aile Hikayesi 12.Yeni Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Mı? Şakir Ölüyor Mu?


Güncelleme: 24 Mayıs 2019 : 02:47
0

Bir Aile Hikayesi 11. son bölüm izleyicilerle buluştu ve Bir Aile Hikayesi 12. yeni bölümünü merakla bekleyen izleyici bölümün fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırıyor.  Yeni bölümleriyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Bir Aile Hikayesi 11 bölümüyle ekrana geldi.

Bir Aile Hikayesi 11. son bölüm ardından gözler Bir Aile Hikayesi 12. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Merakla takip edilen dizide bu hafta yaşananlar soluksuz izlendi.  Bir Aile Hikayesi her Cumartesi akşamı FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.  Bir Aile Hikayesi 12. Sezon finali 2. Fragmanı ile izleyicisinin merakını artırdı. Yayınlanan 2. Fragmanda Şakir’in Mahurdan izin alıp Behiye ile evlilik hazırlığı yapıyor.

Tüm aile telaşlı mutlu bir hazırlık içinde iken Mahur’un babasını damatlıkla yatağında uzanmış bir şekilde görünce baba diye bağırıyor. Şimdi olmaz şimde değil diyen Mahur’un babası Şakir öldü mü? Sezon finali yapacak olan dizinin yeni bölümünde neler olacak?

 Bir Aile Hikayesi  11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı  yayınlandı. Fragmanı izlemek için linke tıklayınız.

 Bir Aile Hikayesi  Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Bir Aile Hikayesi 11. Bölüm ekranlara geldi. Fox Tv ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde; Üçüzlerin dokuzuncu doğum gününü izledik. Çocuklar doğum günlerini ayrı kutlamaya kalkınca Bu durum Reyhan ve Cem’i epey zorladı.

Berk’in doğum günü partisine katılım çok olurken, Beste ve Mahur çok üzüldü. Cem ve Reyhan ise onları mutlu etmenin yollarını yine buldular. Mahur ise Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini öğrenir. Onu hayata bağlamak için yeni bir neden arar ve çözümü yeni bir torun sevincinde bulur. Berk eski aşkına geri döner.